kuchnieportal

Kuchnia z wodospadem! Nietypowa armatura kuchenna marki Schock

Kuchnia z wodospadem! Nietypowa armatura kuchenna marki Schock

Zlewozmywak granitowy Waterfall D-100 (kolor Rouge), Schock

Wyróżniający się wygląd armatury kuchennej to tylko jeden z wielu atutów, które ma do zaoferowania marka Schock. Niemiecki producent, który jest wynalazcą popularnych zlewozmywaków granitowych, oferuje bardzo szeroki wybór kolorów i form zlewów. W śród nich ciekawostką jest m.in. ekskluzywny model, który formą nawiązuje do … wodospadu!

Niecodziennie, każdego dnia – hasło promujące producenta doskonale oddaje charakter jego oferty produktowej. Strefa zmywania w ujęciu marki Schock nie jest miejscem pomijanym, czy nieco ukrywanym, które staramy się zaaranżować, tak by jak najmniej się wyróżniało. Wręcz przeciwnie – równie dobrze, jak inne elementy wyposażenia kuchni może doskonale podkreślać ekskluzywny charakter kuchni czy stanowić jej efektowny wyróżnik.

Fot. Zlewozmywak granitowy Waterfall D-100 (kolor Rouge), Schock

Zlewozmywak …wodospad

Flagowym produktem marki Schock jest zlewozmywak Waterfall, który wyróżnia stylowa, zaprojektowana z rozmachem forma. Miękkie, faliste linie ociekacza płynnie przechodzą do komory zlewozmywaka. Model ma starannie zaprojektowaną i przemyślaną konstrukcję, która ułatwia odpływ ściekającej z naczyń wody. To co jest funkcjonalnym atutem tego produktu, stanowi jednocześnie o wyjątkowości jego designu. Waterfall przyciąga uwagę ciekawym, dopracowanym wyglądem i doskonale uzupełni design nowoczesnych, jak i awangardowych kuchni.

zlewozmywaki granitowe Schock Fot. Zlewozmywak granitowy Waterfall D-150 (kolor Magma), Schock

Producent oferuje go w dwóch podstawowych wersjach – Waterfall D-100 i Waterfall D-150 (z dodatkowym odpływem w strefie ociekacza). Oba warianty dostępne są w wersji montażu na równi z blatem lub w wersji wpuszczanej na blat. Dostępne kolory: biel, beż, szaro-beż, czerń, grafit, krem a także soczysta czerwień pozwalają na dopasowanie do wielu aranżacji kuchni.

Fot. Zlewozmywak granitowy Waterfall D-150 (kolor Stone), Schock

Porozmawiajmy o jakości

Nietypowy wygląd to tylko jeden z wielu atutów, które ma do zaoferowania ten model od marki Schock. Ten, jak i inne zlewozmywaki wykonywane przez niemieckiego producenta w 80% składają się ze starannie wyselekcjonowanych cząsteczek kwarcu, będącego najtwardszym składnikiem granitu. Pozostała część ich składu, to wysokiej jakości akryl oraz pigmenty. Taki dobór materiałów (opatentowany przez producenta – marka jest  jednocześnie wynalazcę zlewozmywaków granitowych) sprawia, że armatura Schocka jest wyjątkowo wytrzymała, trwała, odporna na zarysowania, zabrudzenia, a także działanie zmiennych temperatur. Tym samym flagowy produkt Schocka charakteryzuje, podobnie jak jego forma, ekskluzywna, doskonała jakość.

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95