kuchnieportal

Amiga Meble Kuchenne - Gdańsk

Opinie

5 5 23
Ocena ogólna:
Ilość opini: 23

Informacje kontaktowe

Amiga Meble Kuchenne

Al. Grunwaldzka 192, Gdańsk

Osoba do kontaktu:

tel./fax. 58 342-37-29

e-mail: amiga-kuchnie@home.pl

www.amiga-kuchnie.home.pl

Meble kuchenne pomorskie Meble kuchenne Gdańsk

O nas

Nasza firma funkcjonuje na rynku trójmiejskim od 1997 roku. Aktualna oferta obejmuje około 200 modeli kuchni, zróżnicowanych cenowo, co daje możliwość dobrania mebli dopasowanych do budżetu oraz indywidualnego stylu każdego z naszych potencjalnych klientów.

Doskonała jakość, estetyka i trwałość projektowanych kuchni jest szczególnie ceniona przez klientów, dlatego wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży niemieckich mebli kuchennych, które w największym stopniu zaspokajają oczekiwania naszych konsumentów.

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Nolte.

 

Oferta

Firma Nolte Kuchen jest jedną z największych firm produkujących meble kuchenne w Niemczech. Od ponad 60 lat, marka Nolte jest synonimem najwyższej jakości, innowacyjności rozwiązań oraz trwałości. W procesie produkcji wykorzystywane są w pełni zautomatyzowane, sterowane komputerowo maszyny. Efektem ich zastosowania jest precyzyjna obróbka mebli, obejmująca uszlachetnienie ich powierzchni i krawędzi, w stopniu niedostępnym dla „rzemieślniczej jakości”.

Niezależnie od tego, czy Twój typ kuchni to kuchnia dla młodych, singli czy kuchnia rodzinna. Niezależnie od tego, czy podobają Ci się bardziej nasze ponadczasowe czy tradycyjne kuchnie. Niezależnie od tego, którą z naszych kuchni wybierzesz to wybierając Nolte masz pewność, że w Twojej kuchni zostaną spełnione najwyższe standardy jakości, a Ty będziesz mógł cieszyć się swoją kuchnią przez wiele lat.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.nolte-kuechen.de

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95