kuchnieportal

Twoje obecne meble kuchenne uważasz za nieatrakcyjne, a wręcz niemodne? Kuchnia, w której codziennie przebywasz przestała Cię zachwycać? Koniecznie spraw, by się to zmieniło. Wraz z wieloma firmami związanymi z meblami kuchennymi, które są dostępne na zielonogórskim rynku, na nowo uczyń Twoją kuchnię inspirującą i ciekawą. Dzięki ich pomysłom z chęcią będziesz gotował to, na co akurat masz ochotę. I to ze smakiem!
Na naszej stronie prezentujemy interesujące firmy projektujące meble kuchenne. Zielona Góra jest miastem, gdzie najłatwiej będzie Ci znaleźć wymarzone projekty oferowane przez: Kuchnie z drewna z Hul, Mazur&Obuchowicz oraz Tomart. Tym, co łączy wszystkich producentów jest wyjątkowość ich projektów.

Meble z naturalnego drewna nie tylko do kuchni

Kuchnie z drewna Hul specjalizują się w produktach do kuchni z litego drewna. Jeśli kochasz naturalne, wysokiej jakości materiały, ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Właściciele gwarantują, że ich meble zostały wykonane w sposób pomysłowy oraz profesjonalny. Świadczy o tym fakt, że istnieją na rynku nieprzerwanie od ponad 20 lat. Dodatkowo zyskujesz możliwość zamówienia mebli z naturalnego drewna nie tylko do kuchni, ale również do każdego pomieszczenia w Twoim domu. Oprócz tego posiadają również bogatą ofertę sprzętu AGD.

Meble kuchenne na zamówienie w Zielonej Górze

Mazur&Obuchowicz – Kuchnie to przede wszystkim firma o wielopokoleniowej, rodzinnej tradycji. Wykonają każdy projekt na specjalne zamówienie klienta. To pozostawia zamawiającym całkowicie wolną rękę oraz duże pole popisu dla ich kreatywności. Można być pewnym wysokiej jakości mebli od tego producenta, ponieważ wyróżnia się ogromnym, ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniem w branży.

Polsko-niemiecka pasja do tworzenia pięknych kuchni

Pracownicy Tomartu wierzą, że każda kuchnia powinna pasować do jej właściciela oraz oddawać jego charakter. Dlatego nie odmawiają realizacji zamówień nawet w przypadkach skomplikowanych koncepcji. Tomart jest polskim przedstawicielem firmy Nolte Kuchen, która wiedzie prym na niemieckim rynku od ponad pięćdziesięciu lat. Niemiecka solidność oraz polska pomysłowość – to połączenie z pewnością jest gwarantem sukcesu każdego kuchennego projektu.
Jeśli chodzi o kuchnie to Zielona Góra jest miastem obfitym w pełnie różnorodnych możliwości wyboru jej stylu. Bardzo polecamy wyżej wymienione firmy oraz serdecznie zapraszamy do poznania ich wyjątkowych, kuchennych pomysłów.