kuchnieportal

Raj Kuchnie - Zielona Góra

Opinie

5 5 0
Ocena ogólna:
Ilość opini: 0

Informacje kontaktowe

Raj Kuchnie

ul. Zjednoczenia 92
65-120 Zielona Góra

Osoba do kontaktu:

tel: (68) 455 71 55
E-mail: raj@rajkuchnie.zgora.pl

www.rajkuchnie.zgora.pl

Meble kuchenne lubuskie Meble kuchenne Zielona Góra

O nas

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, a nasz zespół tworzą osoby pełne energii i zaangażowania. Projektowanie dla Państwa wymarzonych kuchni, to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja. Z miłości do designu wnętrz, pasji tworzenia oraz w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, powstają wyjątkowe i niepowtarzalne projekty. Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny, tworząc dla niego spersonalizowaną przestrzeń, taki by czuł się w niej dobrze i komfortowo.

Wizją, która nam przyświeca w trakcie tworzenia dla Państwa projektów, jest to, że wnętrze rozpoczyna się właśnie od kuchni, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby to pomieszczenie stało się wizytówką Waszego domu. Od samego początku mają Państwo możliwość zobaczenia, jak będzie wyglądała Wasza wymarzona kuchnia. Dzięki technice komputerowej, prezentujemy Państwu profesjonalne, trójwymiarowe wizualizacje, które wspólnie omawiamy, służąc fachowym doradztwem.

Oprócz doradztwa i profesjonalnego projektu, oferujemy również bogactwo materiałów, wzorów i kolorów, umożliwiające nam stworzenie dla Państwa kuchni w każdej możliwej stylistyce – od wnętrz tradycyjnych, po nowoczesne. Meble, w które wyposażamy Wasze kuchnie są wykonane z jakościowych materiałów, które pozwolą cieszyć się z piękna tego pomieszczenia przez wiele lat.

Nasze realizacje można zobaczyć na www.rajkuchnie.zgora.pl

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marek BAUFORMAT i Burger

Oferta

BAUFORMAT to niemiecka firma, która od ponad 80 lat dostarcza meble kuchenne do domów oraz mieszkań w Europie i na świecie. Inwestujemy w nowoczesne urządzenia produkcyjne oraz efektywne technologie, dzięki którym wykonane przez nas meble charakteryzuje doskonała precyzja wykonania. Jakość naszych mebli potwierdzają certyfikaty- „Goldene M” nadany przez niemieckie stowarzyszenie do spraw jakości mebli, a także Geprüfte Sicherheit, czyli sprawdzone bezpieczeństwo, który jest dokumentem potwierdzającym, iż produkt spełnia wszystkie niemieckie i europejskie wymogi bezpieczeństwa.

Meble, które dla Was produkujemy są nowoczesne, wytrzymałe i trwałe, tak, by przez wiele lat mogły towarzyszyć w najważniejszych, przełomowych chwilach w Waszym życiu, ale również w zwykłych sytuacjach dnia codziennego. Wizją firmy jest projektowanie wyjątkowych, spersonalizowanych wnętrz, z którymi użytkownicy poczują łączącą ich więź. Stąd w naszych meblach stawiamy na indywidualizm, piękno, funkcjonalność i niepowtarzalność naszych mebli. Przyświeca nam hasło, iż kuchnia nie musi być tylko niezbędnym pomieszczeniem w domu, ale może stać się czymś więcej- nowym członkiem Waszej rodziny, z całą swoją osobowością, sprytem, talentem i charakterem.

Więcej informacji, aktualności oraz aranżacji – www.bauformat-burger.pl

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95