kuchnieportal

Tomart - Zielona Góra

Opinie

5 5 19
Ocena ogólna:
Ilość opini: 19

Informacje kontaktowe

Tomart

ul. Rzeźniczaka 71, Zielona Góra

Osoba do kontaktu:

kom. 696 001 548

e-mail: info@tomart-kuchnie.pl

www.tomart-kuchnie.pl

Meble kuchenne lubuskie Meble kuchenne Zielona Góra

O nas

Kuchnia to wyjątkowe miejsce w każdym domu. To tu budzi się dzień przy zapachu porannej kawy. Aranżacja wnętrza kuchni powinna w pełni harmonizować z osobą która bedzie tam przebywać. W realizowanych przez nas kuchniach kładziemy szczególny nacisk na połączenie funkcjonalności, jakości i dopasowania do potrzeb naszych klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku mebli sprawia, że potrafimy spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, szukających wyjątkowych kuchni.

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Nolte.

Oferta

Firma Nolte Kuchen jest jedną z największych firm produkujących meble kuchenne w Niemczech. Od ponad 50 lat, marka Nolte jest synonimem najwyższej jakości, innowacyjności rozwiązań oraz trwałości. W procesie produkcji wykorzystywane są w pełni zautomatyzowane, sterowane komputerowo maszyny. Efektem ich zastosowania jest precyzyjna obróbka mebli, obejmująca uszlachetnienie ich powierzchni i krawędzi, w stopniu niedostępnym dla „rzemieślniczej jakości”.

Niezależnie od tego, czy Twój typ kuchni to kuchnia dla młodych, singli czy kuchnia rodzinna. Niezależnie od tego, czy podobają Ci się bardziej nasze ponadczasowe czy tradycyjne kuchnie. Niezależnie od tego, którą z naszych kuchni wybierzesz to wybierając Nolte masz pewność, że w Twojej kuchni zostaną spełnione najwyższe standardy jakości, a Ty będziesz mógł cieszyć się swoją kuchnią przez wiele lat.

Więcej informacji dostępnych jest na stronach: www.nolte-kuechen.pl  oraz www.nolte-kuechen.de

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95