kuchnieportal

Programy cad

Programy cad

Projektowanie bez ograniczeń Jesteś projektantem i nie wyobrażasz sobie swojej pracy bez programu do projektowania 2D/3D? Poznaj najlepszy program CAD i projektuj bez ograniczeń. Projektowanie nigdy nie było tak proste, jak dzięki naszemu oprogramowaniu! Nasz program powstał po to, aby ułatwić pracę projektantom. Dowiedz się, co zyskasz dzięki ZWCAD! Oprogramowanie CAD – narzędzie dla projektantów […]

Projektowanie bez ograniczeń

Jesteś projektantem i nie wyobrażasz sobie swojej pracy bez programu do projektowania 2D/3D? Poznaj najlepszy program CAD i projektuj bez ograniczeń. Projektowanie nigdy nie było tak proste, jak dzięki naszemu oprogramowaniu! Nasz program powstał po to, aby ułatwić pracę projektantom. Dowiedz się, co zyskasz dzięki ZWCAD!

Oprogramowanie CAD – narzędzie dla projektantów

Wieczysta licencja, intuicyjny i przejrzysty interfejs, branżowe nakładki ? te rzeczy sprawiają, że praca z formatami plików DWG/DXF przebiega przyjemnie i bezproblemowo. Program do projektowania ZWCAD to doskonała alternatywa dla drogich programów do projektowania i jest ona świetnym rozwiązaniem zarówno dla doświadczonych projektantów, jak i tych początkujących.

Poznaj zupełnie nową jakość pracy, którą zapewni Ci oprogramowanie do projektowania typu CAD.

programy cad

Programy CAD. Projektowanie wspomagane komputerowo i korzyści od ZWCAD

ZWCAD zapewnia wieczystą licencję bez żadnych opłat subskrypcyjnych, która pozwoli Ci pracować bez ograniczeń. Co więcej, w każdej chwili masz możliwość aktualizacji swojego oprogramowania do najnowszej wersji. Licencja sieciowa dotyczy powyżej 5 stanowisk, a także istnieje możliwość przenoszenia jej między różnymi stanowiskami.

Do wyboru masz dwie wersje – 32 i 64 bit ? wersja 64 bit umożliwia efektywniejsze wykorzystanie mocy komputera oraz dodatkowo ułatwia tworzenie rysunków technicznych. Dzięki tej wersji możliwa jest również praca z plikami o większym rozmiarze w stosunku do wersji 32bit. W każdym momencie użytkowania masz możliwość zmiany wersji.

Do wyboru są również wersje językowe, które możesz zmienić, gdy tylko chcesz. Między innymi są to: polski, angielski, czeski, niemiecki itp.

ZWCAD od momentu zakupu oferuje pełne wsparcie techniczne oraz pełny zakres szkoleń na kilku poziomach zaawansowania. Oprócz tego każdy otrzymuje specjalnie przygotowany podręcznik w formacie pdf oraz dostęp do forum dla użytkowników ZWCAD.

ZWCAD obsługuje popularne formaty DWG i DXF i koordynuje z wieloma innymi programami CAD.

Wraz z programem otrzymasz certyfikat legalności ZWCAD. Program został przygotowany zgodnie z okazaniem szacunku względem własności intelektualnej oraz patentów firm.

programy cad

Zaprojektuj kuchnię z programem ZWCAD

Dzięki branżowym wersjom masz możliwość dopasowania swojego bazowego programu cad do wszystkich swoich potrzeb. ZWCAD Architecture pozwoli Ci szybko i przyjemnie zaprojektować wymarzoną kuchnię dla swoich klientów. Wykorzystanie programów cad od ZWCAD pozwoli Ci także w prosty sposób zaprojektować instalację grzewczą czy hydrauliczną.

programy cad

Programy do projektowania CAD

Chcesz jeszcze przed zakupem przetestować nasze oprogramowania? Skorzystaj z darmowej wersji testowej, którą możesz pobrać na naszej stronie internetowej. Wypróbuj wersję testową bezpłatnie przez 30 dni. Dzięki niej możesz projektować i tworzyć bez ograniczeń. Po upływie 30 dni od momentu pobrania program będzie działać jak zwykła przeglądarka, dzięki czemu będziesz mógł zapisywać i konstruować proste projekty.