kuchnieportal

Front LinePL – o frontach wiedzą wszystko!

Front LinePL – o frontach wiedzą wszystko!

Frontline to firma z bogatą tradycją w dostarczaniu rozwiązań dla branży meblarskiej. Od wielu lat produkuje fronty lakierowanych o wszechstronnej palecie wykończeń. W ofercie można znaleźć bardzo popularne maty, półmaty, połyski oraz wykończenia perłowe i metaliczne. Front Line produkuje nie tylko fronty lecz również witryny, pilastry, listwy wieńczące. Potrzebujesz firmy, która w krótkim czasie wykona znaczną ilość komponentów, rozkrojów, bądź innych elementów? Warto zgłosić się do Front Line – produkcja wielonakładowa to ich specjalność.

Rynek meblarski jest bardzo dynamiczny i wymagający. Zmieniają się realia a wymagania i oczekiwania klientów stale rosną.  Mimo to Front Line od  lat utrzymuje wysoki poziom usług, produkując produkty najwyższej jakości, stale poszerzając zakres swoich usług. Jest to możliwe dzięki doświadczeniu w branży oraz dysponowaniu odpowiednim zasobom: zapleczem maszynowym i zespołem wyszkolonych ludzi.

 

Park maszynowy Front Line

Produkcja dobrej jakości  frontów ramowych, witryn, uchwytów frezowanych pilastrów, list wieńczących w konkurencyjnych terminach, wymaga odpowiedniego zaplecza maszynowego. Tylko nowocześnie zorganizowania produkcja umożliwia sprawną realizację taks szerokiego zakresu usług.

Posiadamy park maszynowy, który idealnie zaspokaja potrzeby produkcji. Nie boimy się wyzwań i nietypowych zleceń. Niektóre z wykorzystywanych przez nas urządzeń to unikatowe w skali kraju przykłady najnowszych technologii. Posiadamy dobry sprzęt  do obróbki oraz automatycznego załadunku i rozładunku płyt . Dzięki temu mamy możliwość dostarczania powtarzalnej, zawsze takiej samej wysokiej jakości oraz realizowanie zamówień w konkurencyjnych terminach. Warto jednak podkreślić, że sprzęt jest ważny w takim samym stopniu jak wykwalifikowany personel. Naszą firmę tworzą przede wszystkim kompetentni ludzie.- mówi właściciel firmy Sławomir Janas.

Sprawna organizacja produkcji umożliwia Front Line  realizację szerokiego  zakresu usług.  Ważną kwestią jest to, że sam produkt powstaje w firmie. Daje to pewność czasu realizacji oraz gwarantuje wysoką, kontrolowaną jakość.

Fronty ramowe najwyższej jakości

W  ofercie Front Line  znajdują fronty produkowane  na płycie MDF austriackiej firmy Egger o grubościach: 18 mm / 22 mm / 25 mm / 38 mm.  Przeważnie lewa strona frontu jest laminowana w kolorze białym. Oczywiście klient zawsze ma możliwość wyboru lakierowania w wybranym przez siebie kolorze. Front Line realizuje również zlecenia nietypowe i indywidualne.  – zgodne z wymagania klienta z materiału powierzonego.

 

Usługi dla branży meblarskiej, wykończeniowej, zakładów stolarskich

Firma Front Line  współpracuje z producentami mebli kuchennych, stolarzami, wspierając ich proces produkcji. Kilkanaście lat doświadczenia w branży meblarskiej i wieloletnia praktyka pozwala producentowi rozumieć potrzeby klientów i w pełni na nie odpowiadać.

Więcej informacji o producencie można znaleźć na stronie: https://www.frontlinepolska.pl/

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95