kuchnieportal

Studio Solaris - Szczecin

Opinie

5 5 2
Ocena ogólna:
Ilość opini: 2

Informacje kontaktowe

Studio Solaris

ul. Struga 25

Szczecin 70-784

Osoba do kontaktu:

Tel: 530 608 063

http://www.studiosolaris.pl/

Meble kuchenne zachodniopomorskie Meble kuchenne Szczecin

O nas

Studio Solaris jest dystrybutorem niemieckiej marki ekskluzywnych mebli kuchennych BAUFORMAT oraz polskiej marki WFM Kuchnie. Specjalizujemy się w kuchniach „pod wymiar”. Służymy wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarówno projektowania wnętrz,  jak i doboru odpowiednich mebli do wymarzonej kuchni. Stawiamy na rozwiązania ergonomiczne, które prezentują się jednocześnie bardzo estetycznie. Lata praktyki w branży mebli kuchennych nauczyły nas sprawnego odpowiadania na potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta.

Oferta

BAUFORMAT to niemiecka firma, która od ponad 80 lat dostarcza meble kuchenne do domów oraz mieszkań w Europie i na świecie. Inwestujemy w nowoczesne urządzenia produkcyjne oraz efektywne technologie, dzięki którym wykonane przez nas meble charakteryzuje doskonała precyzja wykonania. Jakość naszych mebli potwierdzają certyfikaty- „Goldene M” nadany przez niemieckie stowarzyszenie do spraw jakości mebli, a także Geprüfte Sicherheit, czyli sprawdzone bezpieczeństwo, który jest dokumentem potwierdzającym, iż produkt spełnia wszystkie niemieckie i europejskie wymogi bezpieczeństwa.

Meble, które dla Was produkujemy są nowoczesne, wytrzymałe i trwałe, tak, by przez wiele lat mogły towarzyszyć w najważniejszych, przełomowych chwilach w Waszym życiu, ale również w zwykłych sytuacjach dnia codziennego. Wizją firmy jest projektowanie wyjątkowych, spersonalizowanych wnętrz, z którymi użytkownicy poczują łączącą ich więź. Stąd w naszych meblach stawiamy na indywidualizm, piękno, funkcjonalność i niepowtarzalność naszych mebli. Przyświeca nam hasło, iż kuchnia nie musi być tylko niezbędnym pomieszczeniem w domu, ale może stać się czymś więcej- nowym członkiem Waszej rodziny, z całą swoją osobowością, sprytem, talentem i charakterem.

Więcej informacji, aktualności oraz aranżacji – www.bauformat-burger.pl

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95