kuchnieportal

Studio Bauformat - Lublin

Opinie

5 5 2
Ocena ogólna:
Ilość opini: 2

Informacje kontaktowe

Studio Bauformat

ul. Rusałka 10
Lublin 20-103

Osoba do kontaktu:

Tel: 501 711 444

Meble kuchenne lubelskie Meble kuchenne Lublin

O nas

Specjalizujemy się w aranżowaniu wyjątkowych kuchni, dzięki którym przygotowywanie posiłków, a także cała reszta innych kuchennych zajęć jest nie tylko obowiązkiem, ale również prawdziwą przyjemnością!

Rozwiązania, które Państwu oferujemy ułatwiają korzystanie z mebli każdego dnia. Proponujemy nie tylko pojemne szafki, mieszczące wszystkie niezbędne naczynia i akcesoria kuchenne oraz produkty żywnościowe. Dbamy także o to, by otwieranie frontów i wysuwanie nawet ciężkich szuflad, było komfortowe i wygodne. Dzięki oddzielnym segmentom, możliwe jest dostosowanie zabudowy do własnych potrzeb, a także do wymagającego układu pomieszczenia. Z naszymi meblami bez większych kłopotów zaadaptujemy przestrzeń m.in. na poddaszu czy w niewielkim, wąskim pomieszczeniu.

Meble, w które wyposażamy Państwa kuchenne aranżacje, łączą w sobie zarówno cechy użytkowe, jak i estetyczne. Szeroki wybór frontów sprawia, że idealnie wkomponują się one w różnorodną stylistykę kuchni – od minimalistycznej i nowoczesnej, aż po klasyczną i stylizowaną.

Niezależnie od stylu Waszej kuchni, możecie mieć pewność, że meble, które dla Was przygotowujemy, przetrwają próbę czasu i mimo upływu lat, wciąż będą zachwycać swoim oryginalnym i efektownym wyglądem.

Oferta

BAUFORMAT to niemiecka firma, która od ponad 80 lat dostarcza meble kuchenne do domów oraz mieszkań w Europie i na świecie. Inwestujemy w nowoczesne urządzenia produkcyjne oraz efektywne technologie, dzięki którym wykonane przez nas meble charakteryzuje doskonała precyzja wykonania. Jakość naszych mebli potwierdzają certyfikaty- „Goldene M” nadany przez niemieckie stowarzyszenie do spraw jakości mebli, a także Geprüfte Sicherheit, czyli sprawdzone bezpieczeństwo, który jest dokumentem potwierdzającym, iż produkt spełnia wszystkie niemieckie i europejskie wymogi bezpieczeństwa.

Meble, które dla Was produkujemy są nowoczesne, wytrzymałe i trwałe, tak, by przez wiele lat mogły towarzyszyć w najważniejszych, przełomowych chwilach w Waszym życiu, ale również w zwykłych sytuacjach dnia codziennego. Wizją firmy jest projektowanie wyjątkowych, spersonalizowanych wnętrz, z którymi użytkownicy poczują łączącą ich więź. Stąd w naszych meblach stawiamy na indywidualizm, piękno, funkcjonalność i niepowtarzalność naszych mebli. Przyświeca nam hasło, iż kuchnia nie musi być tylko niezbędnym pomieszczeniem w domu, ale może stać się czymś więcej- nowym członkiem Waszej rodziny, z całą swoją osobowością, sprytem, talentem i charakterem.

Więcej informacji, aktualności oraz aranżacji – www.bauformat-burger.pl

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95