kuchnieportal

Bro-Studio - Białystok

Opinie

5 5 1
Ocena ogólna:
Ilość opini: 1

Informacje kontaktowe

Bro-Studio

ul. Wiejska 65 lok.7

15-351 Białystok

Osoba do kontaktu:

e-mail: projekty@bro-studio.pl

Adam Danielewski
tel. +48 509 798 022

Paweł Ostrowski
tel. +48 601 929 653

http://bro-studio.pl

Meble kuchenne podlaskie Meble kuchenne Białystok

O nas

Tworzymy i projektujemy meble kuchenne od ponad 17 lat. Przez ten czas zrealizowaliśmy setki wyjątkowych projektów wnętrz, z których każde stanowiło dla nas osobną, wyjątkową  historię. Z pasją i  pełnym zaangażowaniem, wykorzystując naszą wiedzę i kilkunastoletnie doświadczenie tworzymy projekty wnętrz mieszkalnych i wyposażmy je w piękne meble.

Dlaczego warto wybrać nasze studio?

  • współpracujemy z renomowanymi, sprawdzonymi producentami mebli kuchennych. Materiały na jakich pracujemy charakteryzuje doskonała jakość!
  • śledzimy trendy, odwiedzamy targi wnętrzarskie, nieustannie szukamy nowych pomysłów i inspiracji do naszej pracy.
  • funkcjonalność jest dla nas jednym z najważniejszych czynników. Dokładamy wszelkich starań, aby korzystanie z zaprojektowanych przez nas kuchni i innych wnętrz stało się dla ich użytkowników prawdziwą przyjemnością.
  • zamawiając u nas meble kuchenne możesz również liczyć na fachową pomoc w kwestii doboru sprzętu AGD.
  • terminowo i profesjonalnie realizujemy nasze usługi.

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marek BAUFORMAT-Burger.

Chcesz dowiedzieć się więcej – zapraszamy na naszą stronę internetową www.bro-studio.pl

Oferta

BAUFORMAT to niemiecka firma, która od ponad 80 lat dostarcza meble kuchenne do domów oraz mieszkań w Europie i na świecie. Inwestujemy w nowoczesne urządzenia produkcyjne oraz efektywne technologie, dzięki którym wykonane przez nas meble charakteryzuje doskonała precyzja wykonania. Jakość naszych mebli potwierdzają certyfikaty- „Goldene M” nadany przez niemieckie stowarzyszenie do spraw jakości mebli, a także Geprüfte Sicherheit, czyli sprawdzone bezpieczeństwo, który jest dokumentem potwierdzającym, iż produkt spełnia wszystkie niemieckie i europejskie wymogi bezpieczeństwa.

Meble, które dla Was produkujemy są nowoczesne, wytrzymałe i trwałe, tak, by przez wiele lat mogły towarzyszyć w najważniejszych, przełomowych chwilach w Waszym życiu, ale również w zwykłych sytuacjach dnia codziennego. Wizją firmy jest projektowanie wyjątkowych, spersonalizowanych wnętrz, z którymi użytkownicy poczują łączącą ich więź. Stąd w naszych meblach stawiamy na indywidualizm, piękno, funkcjonalność i niepowtarzalność naszych mebli. Przyświeca nam hasło, iż kuchnia nie musi być tylko niezbędnym pomieszczeniem w domu, ale może stać się czymś więcej- nowym członkiem Waszej rodziny, z całą swoją osobowością, sprytem, talentem i charakterem.

Więcej informacji, aktualności oraz aranżacji –  www.bauformat-burger.pl

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95