kuchnieportal

Bestsellery Nolte Küchen. Nowa oferta 2021!

Bestsellery Nolte Küchen. Nowa oferta 2021!

Fot. Kuchnia z linii frontów Manhattan. Dekor Dąb Wulkaniczny.

Tegoroczna oferta niemieckiego lidera w produkcji mebli kuchennych to nie eksperymenty z innowacjami ale raczej wyważona propozycja ukierunkowana na rozwój najlepiej sprzedających się produktów i zapewnienie jak najlepszego stosunku ceny do jakości. Pojawiły się zatem nowe wersje dobrze znanych rozwiązań, dekory odzwierciedlające najpopularniejsze trendy a także zupełnie nowe detale. Jaka kuchnia ma szansę stać się bestsellerem kuchennym? Sprawdźmy!

Naturalny materiał, czy jego realistyczne odwzorowanie? Masz wybór!  

Nolte Küchen  znane jest z oferty realistycznych dekorów naturalnych materiałów. Dotychczas  bazując na rozwiązaniach tego producenta mogliśmy zaprojektować kuchnię z frontami odwzorowującymi naturalny kamień, drewno czy szkło. W tym roku do tej kolekcji realistycznych imitacji naturalnych materiałów dochodzą dekory perfekcyjnie oddające wygląd cementu (linia Lucca w kolorze: Zement Saphirgrau, Zement Achatgrau, Zement Anthrazit). Pojawił się także jeszcze jeden bardzo atrakcyjny dekor drewna – Wulkaniczny Dąb dostępny w linii frontów Manhattan. Dekor ten w stosunku do innych reprodukcji drewna charakteryzuje modny,  rustyklany wygląd z wyrazistym, pionowym przebiegiem linii słojów, widocznymi sękami i przebarwieniami.   Dostępny jest on nie tylko w postaci frontów kuchennych ale także blatów, korpusów, paneli ściennych.

Realistyczne odwzorowania naturalnych materiałów z oferty Nolte Küchen  cechuje dopracowany w każdym szczególe wygląd, często niemal nie do odróżnienia w stosunku do naturalnego materiału. Atutem realistycznej reprodukcji jest również atrakcyjna cena. Wszystkie dekory o charakterze drewna, szkła, cementu oraz kamienia dostępna są już w 1 i 2 grupie cenowej.  Jeśli względy praktyczne i ekonomiczne przemawiają za wyborem realistycznej reprodukcji, w tym roku mamy jeszcze większy wybór ciekawych, bardziej dopracowanych i przede wszystkim zgodnych z aktualnymi trendami  rozwiązań.  Naturalny materiał czy wierna jego imitacja – masz wybór!

Fot. Nowy dekor Zement Saphirgrau (linia frontów Stone). Fronty odzwierciedlające kolorystykę kamienia.

Bestsellery kuchenne!

Ostatnie lata niewątpliwie należy do kuchni w stylu modern classic!  Meble z prostą ramką (szerszą lub węższą, o prostej formie bez dodatkowych frezów) doskonale oddającą charakter tego stylu cieszyły bardzo dużym zainteresowaniem osób urządzających swojej kuchnie! Ten bestseller Nolte Küchen  udostępnia w tym roku jeszcze w jednej wersji – linia frontów Focus w bieli oraz jasnej szarości (Platingrau). Obok kuchni Venta, Carisma Lack, Frame Lack oraz Torino Lack pojawiło się zatem jeszcze jedno rozwiązanie w modnej stylistyce modern classic. Dostępne jest ono już 3 grupie cenowej  co oznacza, osiągalność kuchni w takim stylu dla jeszcze szerszego grona odbiorców.

Fot. Linia frontów Focus.

Modne kuchnie 2021 – wysokie, monumentalne

Trend modnych, wysokich szafek oraz stylu projektowania, który bazuje na długich, pionowych liniach był już z nami w poprzednim sezonie. Projektanci wnętrz wskazują go jako jeden z głównych motywów współczesnych, modnych kuchni. Co daje zastosowanie wysokich szafek bez wyraźnych pionowych podziałów? Monumentalny i ekskluzywny wygląd wnętrza. Pomieszczenie wydaje się również wyższe niż jest w rzeczywistości. Ekskluzywność takich rozwiązań wynika z braku ich dostępności  w ręcznej, stolarskiej produkcji. Bardzo wysoki front (bez przecięć) wymaga zastawania specjalnych wzmocnień (listew przeciwprężnych), dzięki którym  nie będzie się on odkształcać pod wpływem grawitacji. Takie rozwiązania znajdziemy w ofercie Nolte. Producent udostępnia m.in. fronty o wysokości 1950 mm, 2100 mm oraz 2250 mm. Oferuje także możliwość zastosowania w nich bezuchwytowego sposobu otwierania Matrix Art., czyli takiej konstrukcji szafek,  aby można było je otwierać chwytając za wyprofilowaną krawędź frontu. W tym roku Nolte Küchen udostępnia to rozwiązanie w dodatkowym kolorze – w  bieli oraz w wersji z oświetleniem. Pionowe, podświetlone linie uchwytów dodatkowo podkreślają strzelisty, monolityczny charakter zabudowy kuchennej!

Fot. Kuchnia z pionowymi, podświetlanymi listwami uchwytowymi. Program kuchni Nova Lack od Nolte Küchen.

Fot. Pionowe, podświetlone linie uchwytów dodatkowo podkreślają strzelisty, monolityczny charakter zabudowy kuchennej!

Trudne narożniki, czyli miejsce na robot kuchenny i inny sprzęty

W tegorocznej ofercie Nolte Küchen pojawiło się również rozwiązanie, które niweluje problem zabudowy narożników przy ścianie. W projektach kuchni przestrzeń narożnika zazwyczaj pozostawała niezabudowana a tym samym w praktyce często również nieefektywnie wykorzystywana, ze względu na trudny dostęp.  Zabudowa z podnośnikiem, który unosi front dając komfortowy dostęp do wnętrza szafki to proste rozwiązanie, które rozwiązuje całkowicie problem z ta częścią kuchni i tym samym daje jeszcze więcej możliwości projektowych. W ofercie Nolte Küchen tego typu szafka wyposażona jest dodatkowo w dolną półkę, którą można swobodnie wsuwać. Tym samym zyskujemy łatwy dostęp do całej przestrzeni narożnika – wystarczy wysunąć półkę, aby sięgnąć po potrzebne przedmioty.  Co można w takiej szafce umieścić? Duże, ciężkie sprzęty kuchenne, których nie chcemy eksponować na blacie, np. robot kuchenny.

Fot. Szafka narożnikowa z wysuwaną półką dedykowana do narożnika. Producent Nolte Küchen.

Segregacja śmieci łatwiej

Obowiązek selekcji odpadów wiąże się z koniecznością zaplanowania kuchni w taki sposób, aby ułatwić to zadanie. W tym roku niemiecki producent wprowadził do swojej oferty kolejne rozwiązania dedykowane temu tematowi. Obok standardowej oferty różnego typu koszów na śmieci do zbiórki selektywnej pojawiły się nowe, specjalnie wyprofilowanej maty pod kosze. Można je łatwo umyć, tym samym ułatwiają utrzymanie w czystości szufladę w której umieszczone są kosze. Wypustki na matach sprawiają, że w przypadku, gdy rozleje się nam jakiś płyn ma on szansę szybciej samoistnie wyschnąć. W ofercie Nolte pojawiła się również nowa pokrywa do kosza na odpadki biodegradowalne. Wyposażona jest w specjalny filtr węglowy, którego zadaniem jest pochłanianie niepożądanych zapachów.

Fot. Kuchnia z linii frontów Lucca w kolorze Zement Anthrazit. Fronty o charakterze cementu. Producent Nolte Küchen.

Nowy showroom w budowie!

Nolte Küchen  to jedna z najbardziej lubianych marek kuchennych w Niemczech. Producent m.in. trzy razy z rzędu zdobył tytuł „Najpopularniejszej niemieckiej marki mebli kuchennych”  w badaniu opinii konsumentów, które przeprowadził Niemiecki Instytut Badań Jakości Usług (DISQ). Sama historia firmy sięga ponad 60 lat. Dzienna produkcja mebli  sygnowanych znakiem producenta wynosi ponad 880 kuchni, każda na indywidualne zamówienie, które trafiają do ponad 60 krajów z całego świata. Firma cieszy się bardzo dobra renomą i w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie swoimi produktami, podejmuje kolejne działania mające na celu jej rozwój. W ubiegłym roku rozpoczęła się budowa nowej fabryki  Nolte Küchen w Melle, która ma zapewnić jeszcze większe możliwości produkcyjne firmy. W tym roku rozpoczęły się prace nad budową nowego showroomu producenta.

123 komentarze
DarnellCitly
8 sierpnia 2022, 08:56
0/0

online canadian pharmacy canadian drugstore online

Davidsig
8 sierpnia 2022, 08:00
0/0
DustinTiz
7 sierpnia 2022, 11:28
0/0

https://medrxfast.com/# buy prescription drugs without doctor

DarnellCitly
7 sierpnia 2022, 03:37
0/0

canadian online drugstore canadian drugs online

Davidsig
6 sierpnia 2022, 14:05
0/0

buy prescription drugs prescription drugs online without doctor

ThomasCoB
6 sierpnia 2022, 06:26
0/0

https://medrxfast.com/# canadian online drugstore

DustinTiz
6 sierpnia 2022, 03:06
0/0

https://medrxfast.com/# how can i order prescription drugs without a doctor

MichaelRaw
6 sierpnia 2022, 00:28
0/0

buy anti biotics without prescription prescription drugs online without doctor

DarnellCitly
5 sierpnia 2022, 22:36
0/0

amoxicillin without a doctor’s prescription buy prescription drugs online legally

Davidsig
5 sierpnia 2022, 00:49
0/0

best online canadian pharmacy prescription meds without the prescriptions

DustinTiz
4 sierpnia 2022, 18:19
0/0

https://medrxfast.com/# legal to buy prescription drugs from canada

DarnellCitly
4 sierpnia 2022, 17:55
0/0

legal to buy prescription drugs without prescription prescription meds without the prescriptions

DarnellCitly
3 sierpnia 2022, 12:58
0/0

canadian drugs online best non prescription ed pills

Williamwab
3 sierpnia 2022, 01:48
0/0

https://drugsbestprice.com/# ed meds pills drugs

JamesOmire
2 sierpnia 2022, 09:41
0/0

buy generic ed pills online best ed drugs

Gerardmaxia
2 sierpnia 2022, 09:15
0/0

https://drugsbestprice.com/# how to get prescription drugs without doctor

JamesOmire
1 sierpnia 2022, 04:52
0/0

the best ed pills cheap pills online

Jeffreyhoiff
31 lipca 2022, 23:44
0/0

http://stromectolbestprice.com/# ivermectin for pinworms in humans

Robertdielo
31 lipca 2022, 18:26
0/0

stromectol order online stromectol where to buy

CareyGef
31 lipca 2022, 02:07
0/0
Jeffreyhoiff
30 lipca 2022, 14:27
0/0

https://stromectolbestprice.com/# ivermectin for lice in humans

Robertdielo
30 lipca 2022, 13:36
0/0

stromectol cheap stromectol walmart

Georgelef
30 lipca 2022, 00:54
0/0
Robertdielo
29 lipca 2022, 08:34
0/0

stromectol and alcohol buy stromectol 6 mg online

ThomasCholo
28 lipca 2022, 18:01
0/0
Geraldral
28 lipca 2022, 09:09
0/0

cheap online pharmacy online pharmacy dubai

Keithmob
28 lipca 2022, 04:11
0/0

pharmacy online 365 discount code canadian pharmacy drugs online

PillNiX
27 lipca 2022, 13:38
0/0

best ed pills top ed drugs

ThomasCholo
27 lipca 2022, 05:52
0/0

https://onlinepharmacy.men/# best rated canadian pharmacy

GeorgeVek
26 lipca 2022, 23:27
0/0

https://erectionpills.shop/# best ed pills non prescription

Earnestbut
26 lipca 2022, 16:54
0/0
PillNiX
26 lipca 2022, 10:26
0/0

kamagra oral jelly canada online pharmacies

ThomasCholo
25 lipca 2022, 17:43
0/0

https://allpharm.store/# Lamivudin (Cipla Ltd)

Geraldral
25 lipca 2022, 14:48
0/0

compare ed drugs ed pills for sale

GeorgeVek
25 lipca 2022, 10:30
0/0

https://erectionpills.shop/# best non prescription ed pills

RichardSuido
25 lipca 2022, 04:19
0/0

https://onlinepharmacy.men/# online pharmacy same day delivery

Keithmob
25 lipca 2022, 03:24
0/0
Geraldral
24 lipca 2022, 05:49
0/0

canadian drugs online prescription drugs

ThomasCholo
24 lipca 2022, 05:39
0/0

https://onlinepharmacy.men/# legitimate canadian pharmacy

MatthewAluff
24 lipca 2022, 02:47
0/0

https://allpharm.store/# Viagra Soft Tabs

PillNiX
24 lipca 2022, 00:49
0/0

ed drugs online from canada online canadian drugstore

Earnestbut
23 lipca 2022, 13:16
0/0

male ed drugs ed remedies

GeorgeVek
23 lipca 2022, 09:42
0/0
Geraldral
22 lipca 2022, 20:53
0/0

online pharmacy drop shipping best canadian online pharmacy

PillNiX
22 lipca 2022, 20:12
0/0

escrow pharmacy canada super pharmacy

ThomasCholo
22 lipca 2022, 10:08
0/0
PillNiX
21 lipca 2022, 15:51
0/0

erection pills medicine for erectile

Keithmob
21 lipca 2022, 15:11
0/0

gnc ed pills ed drugs compared

RichardSuido
21 lipca 2022, 14:34
0/0

https://canadiandrugs.best/# buy prescription drugs from canada

Steveskawl
21 lipca 2022, 06:39
0/0

online ed medications ed remedies that really work

Jefferylix
20 lipca 2022, 23:36
0/0

https://pharmacyizi.com/# vitality ed pills

ArthurPessy
20 lipca 2022, 22:01
0/0

https://pharmacyizi.com/# ed remedies that really work

Steveskawl
20 lipca 2022, 02:33
0/0

erectile dysfunction natural remedies pet meds without vet prescription

Jefferylix
19 lipca 2022, 10:52
0/0
ArthurPessy
19 lipca 2022, 08:55
0/0

https://pharmacyizi.com/# best non prescription ed pills

Kevinbooca
19 lipca 2022, 05:52
0/0
Steveskawl
18 lipca 2022, 14:11
0/0

canadian pharmacy online the best ed pill

Jefferylix
18 lipca 2022, 05:58
0/0

https://pharmacyizi.com/# buy generic ed pills online

Douglaslar
18 lipca 2022, 04:09
0/0

https://pharmacyizi.com/# buy canadian drugs

RichardNusly
17 lipca 2022, 22:43
0/0

erectile dysfunction medications buy prescription drugs from canada cheap

ArthurPessy
17 lipca 2022, 19:32
0/0
Larrygooks
17 lipca 2022, 08:23
0/0

https://pharmacyizi.com/# ed treatment review

Jefferylix
17 lipca 2022, 00:56
0/0

https://pharmacyizi.com/# doctors for erectile dysfunction

Steveskawl
16 lipca 2022, 23:07
0/0

pills for erection mens erection pills

Jameslar
16 lipca 2022, 21:31
0/0

erectile dysfunction medication ed meds pills drugs

WilliamVen
15 lipca 2022, 15:12
0/0

stromectol for humans for sale stromectol 3 mg tablets price

JamesMon
15 lipca 2022, 10:57
0/0
Brandonhah
14 lipca 2022, 22:56
0/0

stromectol for humans for sale order stromectol over the counter

Robertogob
14 lipca 2022, 07:02
0/0

order stromectol over the counter stromectol 3mg tablets

Robingrido
13 lipca 2022, 23:06
0/0

stromectol 12 mg tablets order stromectol over the counter

MichaelbaR
13 lipca 2022, 06:07
0/0

clomid 100mg for sale clomid for sale

Darrellbeaft
12 lipca 2022, 01:19
0/0

what is the best ed drug erectional dysfunction

MichaelbaR
11 lipca 2022, 09:44
0/0

clomid for sale clomid for sale

Danielphync
10 lipca 2022, 23:18
0/0

herbal ed treatment buy canadian drugs

Frankwah
10 lipca 2022, 19:49
0/0

doxycycline cheap doxycycline

Darrellbeaft
10 lipca 2022, 11:08
0/0

buy clomid cheap clomid

StevenEcoro
9 lipca 2022, 16:53
0/0

https://drugsonline.store/# prescription drugs without doctor approval

MichaelbaR
9 lipca 2022, 13:04
0/0

п»їerectile dysfunction medication ed treatment drugs

Frankwah
9 lipca 2022, 09:57
0/0

ambien without a doctor’s prescription best male ed pills

DanielGes
9 lipca 2022, 03:34
0/0

cheap doxycycline buy doxycycline

DavidAlupt
9 lipca 2022, 00:12
0/0

https://stromectol.life/# generic ivermectin

Darrellbeaft
8 lipca 2022, 21:22
0/0

best medication for ed ed treatment

StevenEcoro
8 lipca 2022, 08:20
0/0
Danielphync
7 lipca 2022, 21:09
0/0

home cheap clomid

GeorgeUsews
6 lipca 2022, 19:49
0/0

https://cipro.best/# cipro 500mg best prices

IsiahVonge
6 lipca 2022, 14:22
0/0

cipro online no prescription in the usa п»їcipro generic

JefferyTEK
6 lipca 2022, 05:09
0/0

ed treatments natural ed remedies

Michealveisy
5 lipca 2022, 15:00
0/0

neurontin 800mg neurontin 600 mg

IsiahVonge
5 lipca 2022, 01:10
0/0

ed prescription drugs online canadian pharmacy

JefferyTEK
4 lipca 2022, 21:28
0/0

best ed pill treatments for ed

Robertteree
4 lipca 2022, 16:46
0/0
JefferyTEK
3 lipca 2022, 13:00
0/0

comfortis for dogs without vet prescription prescription drugs online without doctor

IsiahVonge
3 lipca 2022, 12:19
0/0

best ed treatment pills best ed medication

Robertteree
3 lipca 2022, 08:05
0/0
GeorgeUsews
3 lipca 2022, 05:03
0/0

https://diflucan.icu/# can i buy diflucan online

Michealveisy
2 lipca 2022, 09:33
0/0

male ed pills pills for ed

JefferyTEK
2 lipca 2022, 05:18
0/0

buy neurontin online uk neurontin 300 mg price in india

Robertteree
1 lipca 2022, 23:57
0/0

https://cipro.best/# buy cipro online without prescription

JefferyTEK
30 czerwca 2022, 21:34
0/0

cipro pharmacy ciprofloxacin generic

Robertteree
30 czerwca 2022, 15:45
0/0
IsiahVonge
30 czerwca 2022, 10:54
0/0

pain meds online without doctor prescription meds online without doctor prescription

GeorgeUsews
29 czerwca 2022, 14:27
0/0

https://withoutprescription.store/# pain medications without a prescription

JefferyTEK
29 czerwca 2022, 13:58
0/0

can i buy diflucan over the counter in australia how much is a diflucan pill

Robertteree
29 czerwca 2022, 07:40
0/0

https://diflucan.icu/# diflucan over the counter nz

Ronaldflimi
28 czerwca 2022, 02:47
0/0

https://buylipitor.store/# lipitor brand name cost

HomerWhosy
27 czerwca 2022, 16:35
0/0

generic tadalafil 20mg canada online tadalafil prescription

EdwardExads
27 czerwca 2022, 14:14
0/0

how to get metformin over the counter metformin hcl 1000

Williamsut
27 czerwca 2022, 02:46
0/0

does tamoxifen cause menopause what is tamoxifen used for

AnthonyInarl
26 czerwca 2022, 17:48
0/0
Raymondbesty
26 czerwca 2022, 02:31
0/0

https://buymetformin.best/# metformin australia

HomerWhosy
24 czerwca 2022, 19:00
0/0

cost of tadalafil in canada online tadalafil prescription

Robertcoimi
23 czerwca 2022, 20:27
0/0

buy clomid online clomid prescription

StephenHiple
23 czerwca 2022, 19:13
0/0

https://prednisoneforsale.store/# prednisone purchase canada

ShelbyVuche
23 czerwca 2022, 18:14
0/0

zithromax online usa where can i buy zithromax uk

Raymondbesty
23 czerwca 2022, 15:35
0/0

where can i buy clomid online in australia clomid 50mg tablet online

Georgejen
23 czerwca 2022, 14:41
0/0

amoxicillin over counter cost of amoxicillin prescription

Rickyanefe
23 czerwca 2022, 09:10
0/0
Georgejen
22 czerwca 2022, 19:35
0/0
StephenHiple
22 czerwca 2022, 14:09
0/0

https://amoxilforsale.best/# amoxicillin price without insurance

Robertcoimi
22 czerwca 2022, 11:35
0/0

25mg clomid tabs clomid rx

Georgejen
22 czerwca 2022, 00:32
0/0

where to get zithromax over the counter zithromax 250 price

Michaeldooft
20 czerwca 2022, 11:20
0/0

viagra coupons 75% off viagra discount

BrandonUsago
19 czerwca 2022, 18:48
0/0

viagra cost per pill viagra coupons 75% off

Dołącz do dyskusji