kuchnieportal

Bestsellery Nolte Küchen. Nowa oferta 2021!

Bestsellery Nolte Küchen. Nowa oferta 2021!

Fot. Kuchnia z linii frontów Manhattan. Dekor Dąb Wulkaniczny.

Tegoroczna oferta niemieckiego lidera w produkcji mebli kuchennych to nie eksperymenty z innowacjami ale raczej wyważona propozycja ukierunkowana na rozwój najlepiej sprzedających się produktów i zapewnienie jak najlepszego stosunku ceny do jakości. Pojawiły się zatem nowe wersje dobrze znanych rozwiązań, dekory odzwierciedlające najpopularniejsze trendy a także zupełnie nowe detale. Jaka kuchnia ma szansę stać się bestsellerem kuchennym? Sprawdźmy!

Naturalny materiał, czy jego realistyczne odwzorowanie? Masz wybór!  

Nolte Küchen  znane jest z oferty realistycznych dekorów naturalnych materiałów. Dotychczas  bazując na rozwiązaniach tego producenta mogliśmy zaprojektować kuchnię z frontami odwzorowującymi naturalny kamień, drewno czy szkło. W tym roku do tej kolekcji realistycznych imitacji naturalnych materiałów dochodzą dekory perfekcyjnie oddające wygląd cementu (linia Lucca w kolorze: Zement Saphirgrau, Zement Achatgrau, Zement Anthrazit). Pojawił się także jeszcze jeden bardzo atrakcyjny dekor drewna – Wulkaniczny Dąb dostępny w linii frontów Manhattan. Dekor ten w stosunku do innych reprodukcji drewna charakteryzuje modny,  rustyklany wygląd z wyrazistym, pionowym przebiegiem linii słojów, widocznymi sękami i przebarwieniami.   Dostępny jest on nie tylko w postaci frontów kuchennych ale także blatów, korpusów, paneli ściennych.

Realistyczne odwzorowania naturalnych materiałów z oferty Nolte Küchen  cechuje dopracowany w każdym szczególe wygląd, często niemal nie do odróżnienia w stosunku do naturalnego materiału. Atutem realistycznej reprodukcji jest również atrakcyjna cena. Wszystkie dekory o charakterze drewna, szkła, cementu oraz kamienia dostępna są już w 1 i 2 grupie cenowej.  Jeśli względy praktyczne i ekonomiczne przemawiają za wyborem realistycznej reprodukcji, w tym roku mamy jeszcze większy wybór ciekawych, bardziej dopracowanych i przede wszystkim zgodnych z aktualnymi trendami  rozwiązań.  Naturalny materiał czy wierna jego imitacja – masz wybór!

Fot. Nowy dekor Zement Saphirgrau (linia frontów Stone). Fronty odzwierciedlające kolorystykę kamienia.

Bestsellery kuchenne!

Ostatnie lata niewątpliwie należy do kuchni w stylu modern classic!  Meble z prostą ramką (szerszą lub węższą, o prostej formie bez dodatkowych frezów) doskonale oddającą charakter tego stylu cieszyły bardzo dużym zainteresowaniem osób urządzających swojej kuchnie! Ten bestseller Nolte Küchen  udostępnia w tym roku jeszcze w jednej wersji – linia frontów Focus w bieli oraz jasnej szarości (Platingrau). Obok kuchni Venta, Carisma Lack, Frame Lack oraz Torino Lack pojawiło się zatem jeszcze jedno rozwiązanie w modnej stylistyce modern classic. Dostępne jest ono już 3 grupie cenowej  co oznacza, osiągalność kuchni w takim stylu dla jeszcze szerszego grona odbiorców.

Fot. Linia frontów Focus.

Modne kuchnie 2021 – wysokie, monumentalne

Trend modnych, wysokich szafek oraz stylu projektowania, który bazuje na długich, pionowych liniach był już z nami w poprzednim sezonie. Projektanci wnętrz wskazują go jako jeden z głównych motywów współczesnych, modnych kuchni. Co daje zastosowanie wysokich szafek bez wyraźnych pionowych podziałów? Monumentalny i ekskluzywny wygląd wnętrza. Pomieszczenie wydaje się również wyższe niż jest w rzeczywistości. Ekskluzywność takich rozwiązań wynika z braku ich dostępności  w ręcznej, stolarskiej produkcji. Bardzo wysoki front (bez przecięć) wymaga zastawania specjalnych wzmocnień (listew przeciwprężnych), dzięki którym  nie będzie się on odkształcać pod wpływem grawitacji. Takie rozwiązania znajdziemy w ofercie Nolte. Producent udostępnia m.in. fronty o wysokości 1950 mm, 2100 mm oraz 2250 mm. Oferuje także możliwość zastosowania w nich bezuchwytowego sposobu otwierania Matrix Art., czyli takiej konstrukcji szafek,  aby można było je otwierać chwytając za wyprofilowaną krawędź frontu. W tym roku Nolte Küchen udostępnia to rozwiązanie w dodatkowym kolorze – w  bieli oraz w wersji z oświetleniem. Pionowe, podświetlone linie uchwytów dodatkowo podkreślają strzelisty, monolityczny charakter zabudowy kuchennej!

Fot. Kuchnia z pionowymi, podświetlanymi listwami uchwytowymi. Program kuchni Nova Lack od Nolte Küchen.

Fot. Pionowe, podświetlone linie uchwytów dodatkowo podkreślają strzelisty, monolityczny charakter zabudowy kuchennej!

Trudne narożniki, czyli miejsce na robot kuchenny i inny sprzęty

W tegorocznej ofercie Nolte Küchen pojawiło się również rozwiązanie, które niweluje problem zabudowy narożników przy ścianie. W projektach kuchni przestrzeń narożnika zazwyczaj pozostawała niezabudowana a tym samym w praktyce często również nieefektywnie wykorzystywana, ze względu na trudny dostęp.  Zabudowa z podnośnikiem, który unosi front dając komfortowy dostęp do wnętrza szafki to proste rozwiązanie, które rozwiązuje całkowicie problem z ta częścią kuchni i tym samym daje jeszcze więcej możliwości projektowych. W ofercie Nolte Küchen tego typu szafka wyposażona jest dodatkowo w dolną półkę, którą można swobodnie wsuwać. Tym samym zyskujemy łatwy dostęp do całej przestrzeni narożnika – wystarczy wysunąć półkę, aby sięgnąć po potrzebne przedmioty.  Co można w takiej szafce umieścić? Duże, ciężkie sprzęty kuchenne, których nie chcemy eksponować na blacie, np. robot kuchenny.

Fot. Szafka narożnikowa z wysuwaną półką dedykowana do narożnika. Producent Nolte Küchen.

Segregacja śmieci łatwiej

Obowiązek selekcji odpadów wiąże się z koniecznością zaplanowania kuchni w taki sposób, aby ułatwić to zadanie. W tym roku niemiecki producent wprowadził do swojej oferty kolejne rozwiązania dedykowane temu tematowi. Obok standardowej oferty różnego typu koszów na śmieci do zbiórki selektywnej pojawiły się nowe, specjalnie wyprofilowanej maty pod kosze. Można je łatwo umyć, tym samym ułatwiają utrzymanie w czystości szufladę w której umieszczone są kosze. Wypustki na matach sprawiają, że w przypadku, gdy rozleje się nam jakiś płyn ma on szansę szybciej samoistnie wyschnąć. W ofercie Nolte pojawiła się również nowa pokrywa do kosza na odpadki biodegradowalne. Wyposażona jest w specjalny filtr węglowy, którego zadaniem jest pochłanianie niepożądanych zapachów.

Fot. Kuchnia z linii frontów Lucca w kolorze Zement Anthrazit. Fronty o charakterze cementu. Producent Nolte Küchen.

Nowy showroom w budowie!

Nolte Küchen  to jedna z najbardziej lubianych marek kuchennych w Niemczech. Producent m.in. trzy razy z rzędu zdobył tytuł „Najpopularniejszej niemieckiej marki mebli kuchennych”  w badaniu opinii konsumentów, które przeprowadził Niemiecki Instytut Badań Jakości Usług (DISQ). Sama historia firmy sięga ponad 60 lat. Dzienna produkcja mebli  sygnowanych znakiem producenta wynosi ponad 880 kuchni, każda na indywidualne zamówienie, które trafiają do ponad 60 krajów z całego świata. Firma cieszy się bardzo dobra renomą i w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie swoimi produktami, podejmuje kolejne działania mające na celu jej rozwój. W ubiegłym roku rozpoczęła się budowa nowej fabryki  Nolte Küchen w Melle, która ma zapewnić jeszcze większe możliwości produkcyjne firmy. W tym roku rozpoczęły się prace nad budową nowego showroomu producenta.

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95