kuchnieportal

Łukomska Design - Łódź

Opinie

5 5 0
Ocena ogólna:
Ilość opini: 0

Informacje kontaktowe

Łukomska Design

ul.Gdańska 141 A

Łódź 90-536

 

 

Osoba do kontaktu:

Tel. 501 518 090

 

 

Meble kuchenne łódzkie Meble kuchenne Łódź

O nas

Pasja, zaangażowanie i wyjątkowy design! Jeśli szukasz nietuzinkowych rozwiązań i pragniesz, by Twoja kuchnia stała się prawdziwą wizytówką Twojego domu, zajrzyj na ul. Gdańska 141 A w Łodzi.  W swobodnej atmosferze,  przy filiżance kawy porozmawiamy o najlepszych rozwiązaniach do Twojej kuchni, pokażemy przykładowe materiały i rozwiązania, zaprezentujemy nasze dotychczasowe projekty.

Zapraszamy na bezpłatne, niezobowiązujące konsultacje z naszymi projektanatami pod numerem tel. 501 518 090.

Nasze projekty i realizacje znajdziesz również na Facebooku!

Oferta

BAUFORMAT to niemiecka firma, która od ponad 80 lat dostarcza meble kuchenne do domów oraz mieszkań w Europie i na świecie. Inwestujemy w nowoczesne urządzenia produkcyjne oraz efektywne technologie, dzięki którym wykonane przez nas meble charakteryzuje doskonała precyzja wykonania. Jakość naszych mebli potwierdzają certyfikaty- „Goldene M” nadany przez niemieckie stowarzyszenie do spraw jakości mebli, a także Geprüfte Sicherheit, czyli sprawdzone bezpieczeństwo, który jest dokumentem potwierdzającym, iż produkt spełnia wszystkie niemieckie i europejskie wymogi bezpieczeństwa.

Meble, które dla Was produkujemy są nowoczesne, wytrzymałe i trwałe, tak, by przez wiele lat mogły towarzyszyć w najważniejszych, przełomowych chwilach w Waszym życiu, ale również w zwykłych sytuacjach dnia codziennego. Wizją firmy jest projektowanie wyjątkowych, spersonalizowanych wnętrz, z którymi użytkownicy poczują łączącą ich więź. Stąd w naszych meblach stawiamy na indywidualizm, piękno, funkcjonalność i niepowtarzalność naszych mebli. Przyświeca nam hasło, iż kuchnia nie musi być tylko niezbędnym pomieszczeniem w domu, ale może stać się czymś więcej- nowym członkiem Waszej rodziny, z całą swoją osobowością, sprytem, talentem i charakterem.

Więcej informacji, aktualności oraz aranżacji – www.bauformat-burger.pl

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95