kuchnieportal

Lan Gofee – must have w Twojej kuchni

Łódź Design Festival to coroczny przegląd tego, co w polskim wzornictwie najciekawsze. Jednym z jego ważnych elementów jest Must have! – konkurs nagradzający najlepsze polskie wdrożenia użytkowe. To prestiżowe wyróżnienie otrzymała min. ciekawa kolekcja mebli kuchennych Lan Gofee.

meble kuchenne Pan Popi Lan Gofee

Twórcą kolekcji jest firma Pan Popi specjalizująca się w różnego rodzaju artykułach wyposażenia wnętrz: od mebli kuchennych, przez sofy i łóżka, na akcesoryjnych dodatkach kończąc. To sprawdzona marka, nagradzana wielokrotnie w tym aż dwa razy znakiem Must have! (wcześniej za kanapę Pepo jeden ze swoich topowych modeli).

Lan Gofee to część systemu mebli kuchennych PIKSEL rozwiązania niezwykle uniwersalnego i elastycznego. Pozwala ono, bowiem na dowolne łączenie i uzupełnianie meblowego zestawu kuchennego, dzięki czemu każda kuchnia, nawet mała czy trudna do zagospodarowania, może zostać ciekawie i estetycznie zaaranżowana.

Czytaj więcej:

Kuchnia skandynawska

Program do projektowania kuchni

Mała kuchnia

Najnowsze meble Pana Popiego świetnie zgadzają się z koncepcją systemu PIKSEL. Ich fronty, podobne z jednej strony do tabliczki czekolady, z drugiej znowu do sztabki złota, oparte są mozaikowości form i kształtów. To minimalistyczna układanka ? niezwykle elegancka i nowoczesna, której idealne, intrygujące dopełnienie stanowią nietypowe uchwyty. Na potrzeby kolekcji stworzono również nowe wzory nóżek ? dalekich od tradycyjnych modeli, wyrazistych, ale dzięki zachowaniu spójności kolorystycznej, świetnie komponujących się z całością mebla.

Kolekcja mebli kuchennych Lan Gofee:

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95