kuchnieportal

Jesienne wietrzenie szafy – poznaj trzy sposoby na sprzątanie z przyjemnością!

Jesienne wietrzenie szafy – poznaj trzy sposoby na sprzątanie z przyjemnością!

Fot. PEKA

Nie od dziś wiadomo, że porządek w domu to i porządek w życiu! A nie ma lepszej okazji do wymiany garderoby i odkurzenia dawno nie odwiedzanych przez nas zakątków, niż zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Marka Peka zadbała o to, aby nie było to zadanie trudne, a wręcz przeciwnie – zaprojektowane przez nich trzy wygodne akcesoria meblowe, mają nas zachęcić do generalnych porządków. Sprawdź jakie rozwiązania oferuje nam ten producent!

Sprzątanie to nieunikniona część naszego codziennego życia. Jedni poddają się temu zajęciu z uśmiechem, inni zbierają się do uprzątnięcia zagraconego pokoju przez kilka następnych dni. Czy są sposoby, które pozwolą zamienić ten uciążliwy obowiązek w przyjemne z pożytecznym? Marka Peka udowadnia, że tak!

Schody do nieba

Szafka do której od miesięcy nikt nie zaglądał znajduje się na niekomfortowej wysokości? Koniec z wymówkami! Dzięki praktycznej drabince Stepolo od marki Peka, bez trudu dostaniesz się do zawartości nawet bardzo wysokich półek. Niezależnie od tego, czy chcemy wyjąć ciepłe swetry z najwyższej części szafy, czy będziemy potrzebować tylko trochę wspiąć się, aby uzyskać przegląd zawartości górnych szafek w kuchni – drabinka pomoże nam sięgnąć wyżej! Samo jej przechowywanie jest dla nas wygodne, ponieważ złożona na płasko z łatwością zmieści się w niewielkich szczelinach między meblami, czy innym dyskretnym miejscu. Jeśli dodatkowo zależy nam na spójnej kolorystyce drabinki z resztą pomieszczenia, warto zajrzeć do oferty dostępnych barw dla akcesoriów marki Peka. Nowa paleta kolorów to gwarancja świeżych odcieni, które z pewnością dopasujemy do stylu naszego domu!

schodki

Fot. PEKA

Takie buty!

Niezwykle intensywny kolor jakim jest antracyt wiedzie ostatnio prym wśród ciemnych odcieni we wnętrzach. Jak go zastosować aby nie zdominował przestrzeni, a jedynie podkreślił jej elegancki klimat? Podstaw na dodatki! Marka Peka idąc z duchem architektonicznych trendów, zaproponowała specjalną wytłoczkę do szuflady na buty właśnie w tym odcieniu. Jej kształt pozwala na komfortowe przechowywanie obuwia w dwóch rzędach – od masywnych kozaków po delikatne szpilki. Podparcie w trzech miejscach dodatkowo zapewnia stabilność i pewność, że po zamknięciu szuflady buty pozostaną na swoim miejscu i nie będą się dzięki temu niszczyć. Funkcjonalność w stylowej oprawie – duet idealny!

szuflada na buty

Fot. PEKA

Hop do przodu!

Pozostając dalej w temacie jesiennego wietrzenia szafy, nie mogło zabraknąć rozwiązania do garderoby! Innowacyjny mechanizm blokujący Click Stop zamienia wysuwaną półkę w stabilną powierzchnię użytkową. Półka blokuje się automatycznie przy całkowitym jej wysunięciu, tworząc wygodne miejsce do składania ubrań.  Aby ją odblokować wystarczy jedynie pociągnąć ją do przodu i wsunąć z powrotem na miejsce wewnątrz zabudowy.  Prosto, szybko i efektownie!

składanie ubrań

Fot. PEKA

 

Zobacz też gotowe projekty domów w technologii nowoczesnej lub tradycyjnej. 

Gotowe projekty domów 

Projekty altan ogrodowych

Projekty domów szkieletowych

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95