kuchnieportal

Nowości Peki. Inspirujące rozwiązania

Nowości Peki. Inspirujące rozwiązania

Fot. Peka

Kuchenne inspiracje, rozwiązania ułatwiające codzienne czynności oraz nowoczesna aplikacja? To wszystko wyróżnia najnowszy katalog marki PEKA, który został zaprezentowany premierowo 9 września podczas 16. edycji OKK! Design.

Jak w filmie

Specjaliści marki Peka przy tworzeniu nowego katalogu zainspirowali się codziennym życiem w kuchni, która jak wiemy jest sercem każdego domu. Na przykładzie czynności wykonywanych przez rodzinę, w najnowszym materiale katalogowym przedstawili typowe sytuacje w kuchni:  przygotowanie listy zakupów, wspólne gotowanie, wyjmowanie naczyń oraz wyrzucanie śmieci. Szczególną uwagę przyciąga oryginalna szata graficzna projektu. Zdjęcia powstały podczas dwóch sesji zdjęciowych z udziałem profesjonalnych aktorów.

 

Co nowego?

Autorzy wprowadzili do katalogu z nowościami, znane systemy koszy ARENA Style – tym razem w  kolorze antracytowym. Jak wyjaśniają specjaliści z firmy Peka – tę decyzję podyktował rynek, ponieważ ciemne barwy zaczynają zdobywać coraz większą popularność w projektach kuchni. Pojawiły się też zupełnie nowe rozwiązania np. obrotnica do szafki nad ekspresem TURN MOTION czy system PLENO PLUS umożliwiający wygodne przechowywanie produktów i naczyń.

codzienne czynności w kuchni

Fot. Peka

Peka Apps

Oprócz nowej oferty produktowej, marka Peka zaproponowała nowoczesną formę odbioru katalogu poprzez aplikację. Jej głównym założeniem jest łączenie treści zawartych w katalogu i na stronie internetowej. Po zeskanowaniu strony z zestawieniem produktów możemy automatycznie połączyć się z www.peka.pl i przejść do wybranego systemu z tej tabeli. Aplikacja umożliwia pokazywanie modeli 3D w przestrzeni, dzięki czemu użytkownik może wyobrazić sobie wybrany system w swojej kuchni, a także zobaczyć przykładowe aranżacje.

aplikacja

Fot. Peka

 

Peka – marka kompleksowo zaopatrująca firmy działające w branży meblarskiej w najwyższej jakości wyposażenie do mebli kuchennych, łazienkowych, garderobianych oraz biurowych. Funkcjonuje na rynku krajowym od 1996 roku. Jest synonimem wysokiej jakości i wyszukanego wzornictwa. Inspiruje klientów w projektowaniu nowoczesnych i ergonomicznych wnętrz.

 

Zobacz też gotowe projekty domów w technologii nowoczesnej lub tradycyjnej. 

Gotowe projekty domów 

Projekty altan ogrodowych

Projekty domów szkieletowych

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95