kuchnieportal

Nowość: produkty GRASS już dostępne w ofercie PEKA

Nowość: produkty GRASS już dostępne w ofercie PEKA

PEKA, producent i dystrybutor systemów meblowych do zabudowy kuchennej, wprowadził do swojej oferty produkty austriackiej firmy GRASS GmbH. Nowe szuflady, prowadnice oraz zawiasy pozwalają tworzyć jeszcze bardziej różnorodne meble w oparciu o asortyment PEKA.

Nowe szuflady NOVA PRO SCALA oraz DWD XP

Ofertę PEKA poszerzono  m.in. o dwa typy szuflad: NOVA PRO SCALA oraz DWD XP. Dostępne są one w uniwersalnych odcieniach: bieli, srebra i antracytu (NOVA PRO SCALA) oraz bieli i metalicznej szarości (DWD XP). Dzięki temu pasują do frontów o różnej kolorystyce.  Wyróżnia je także minimalistyczne wzornictwo  – nowoczesne i ponadczasowe zarazem. W każdej z kolekcji znajdziemy szuflady standardowe oraz wewnętrzne, o różnych wymiarach oraz obciążeniu.

  • Szuflady NOVA PRO SCALA są dostępne w wersjach o udźwigu 40 kg lub 70 kg oraz w czterech wariantach wysokości: 63 mm, 90 mm, 122 mm i 186 mm. Posiadają prowadnice z pełnym wysuwem i zintegrowanym systemem cichego domyku. Szuflady NOVA PRO SCALA przeznaczone są do różnych pomieszczeń: kuchni, salonu, łazienki lub gabinetu. Dzięki matowym kolorom i satynowemu wykończeniu stanowią eleganckie i dyskretne dopełnienie frontów.
  • Szuflady z systemu DWD XP również posiadają system cichego zamykania (zamykanie szuflad jest automatycznie spowalniane przez technologię Soft-close). Dostępne są w wersjach z obciążeniem 40 i 60 kg. Boki szuflad mają podwyższoną odporność na zarysowania. Dodatkowo solidne mocowanie frontu wykonane z odlewu cynkowego oraz zabezpieczenie przed wyczepieniem się szuflady gwarantują wysoki komfort jej użytkowania.

Nowości PEKA - szuflady NOVA PRO SCALA

Prowadnice do szuflad skrzynkowych

Kolejną nowością jest system prowadnic DYNAPRO do szuflad skrzynkowych. PEKA oferuje 12 wariantów prowadnic, które pozwalają wykonać wysokie i szerokie szuflady, w tym bez uchwytów oraz z nietypowych materiałów. Przeznaczone są m.in. do szuflad z drewna. Prowadnice zapewniają maksymalny udźwig do 40 kg lub 70 kg, a także płynną i lekką pracę szuflad nawet przy ich pełnym obciążeniu.

Nowści PEKA - Prowadnice do szuflad skrzynkowych

Polecamy:

Zawiasy TIOMOS z systemem hamowania zamykania

Wśród nowości znajdziemy również ergonomiczne zawiasy TIOMOS. Wyposażone są w system spowalniania zamykania Soft-close. Otwieranie i zamykanie frontów z tym rodzajem zawiasów jest płynne i lekkie: w każdej fazie ruch przebiega całkowicie bez uskoku.

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95