kuchnieportal

Nowe baterie kuchenne w ofercie Ferro

W ofercie firmy Ferro, dystrybutora techniki sanitarnej, instalacyjnej i grzewczej, pojawiły się nowe serie baterii zlewozmywakowych: Freya i Espacio. To dwie, odmienne pod względem wizualnym kolekcje, z których jedna przeznaczona jest do zlewozmywaków granitowych. 

Nowe_baterie_kuchenne_w_ofercie_Ferro.jpg

Freya do zlewozmywaków granitowych
 
Freya to kolekcja baterii jednouchwytowych, które ze względu na kolorystykę i sposób wykończenia, przeznaczone są dla zlewozmywaków granitowych. Armatura Freya posiada bowiem powierzchnię imitującą strukturę kamienia. Baterie dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: grafitowej i piaskowej.
 
W skład kolekcji Freya wchodzą dwie baterie stojące z długą wylewką oraz dwie baterie stojące z wyciąganym natryskiem i automatycznym przełącznikiem natrysk/strumień. Ponadto każda bateria jest wyposażona w obrotową wylewkę i regulatory ceramiczne 40 mm. Ich atutem jest również delikatnie zaokrąglona i ergonomiczna linia.   
 
Espacio do nowoczesnych kuchni

 
Baterię zlewozmywakową Espacio wyróżnia prosta, zgeometryzowana budowa z delikatnie zaokrąglonymi krawędziami. Bateria posiada obrotową wylewkę o długim zasięgu, która sprawdza się szczególnie w przypadku mycia wysokich naczyń, np. garnków. Wysokie modele z długimi wylewkami są również ciekawym uzupełnieniem stref zmywania zlokalizowanych na wyspach kuchennych.
Prosty kąt zgięcia ramienia wylewki podkreśla nowoczesną stylistykę baterii Espacio, podobnie jak nietypowy uchwyt skierowany ku górze.
 
Nowe_baterie_kuchenne_w_ofercie_Ferro_2.jpg
W serii Espacio znajduje się również armatura łazienkowa: bateria wannowa, bateria natryskowa, bateria umywalkowa stojąca i bateria umywalkowa stojąca nablatowa. Wszystkie elementy serii posiadają regulator ceramiczny i chromowaną powłokę.
 

AO
20.05.2015

 

Polecamy:
 


Warning: Undefined variable $i in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 61
bimi
20 maja 2016, 10:55
1/0

Fajny kształt ma ta druga

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95