kuchnieportal

Zlewozmywak dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb

Nowoczesne zlewozmywaki pozwalają zaprojektować strefę zmywania dostosowaną do  indywidualnych potrzeb i wymagań jej użytkowników. Modele o dużej komorze i niewielkim ociekaczu doskonale sprawdzą się w małych wnętrzach, gdzie liczy się ergonomiczne rozplanowanie przestrzeni. Różnobarwne zlewozmywaki o dopracowanym designie pozwolą stworzyć każdą, nawet najbardziej oryginalną aranżację. Natomiast innowacyjne rozwiązania stosowane w armaturze sprawią, że strefa zmywania będzie higienicznie czysta i bezpieczna także dla najmłodszych domowników.  

Zlewozmywak-dostosowany-do-indywidualnych-potrzeb-6.jpg
Fot. Zlewozmywak granitowy Manhatta D-100, Schock

1.Zlewozmywak do niewielkiej kuchni

Niewielkie kuchnie wymagają przemyślanych rozwiązań i doboru odpowiedniego wyposażenia, które zapewnią wygodę wykonywania prac kuchennych ma małym metrażu. Firma Schock, wynalazca i producent zlewozmywaków granitowych klasy premium, zaprojektował zlewozmywak idealny do tego typu wnętrz ? Ronda. Produkt ten łączy w sobie ergonomię jednokomorowych modeli z komfortem użytkowania dużych zlewozmywaków. Ma on 580 mm długości (wersja Ronda D-100) lub 650 mm (wersja Ronda D-100 L) z czego większość zajmuje obszerna komora ? w pierwszym przypadku jest to 336 mm, w drugim 436 mm.

Zlewozmywak-dostosowany-do-indywidualnych-potrzeb-5.jpg
Fot. Zlewozmywak granitowy Ronda D-100, Schock

Mniejszą część zlewozmywaka stanowi ociekacz, który zapewnia jego pełną funkcjonalność przy jednoczesnym dostosowaniu do niewielkich wymiarów kuchni. Ronda dostępna jest w eleganckiej i uniwersalnej kolorystyce, m.in. czerni (Onyx), szarości (Croma), biel (Alpina) i jasnym beżu (Creme).

2. Zlewozmywak do kuchni w każdym stylu

Dopracowane stylistycznie kuchnie wymagają zlewozmywaków, które będą współgrały z całym ich wystrojem. W ofercie firmy Schock odnajdziemy unikalne modele, które dają szerokie możliwości aranżacyjne i pozwalają wykreować wnętrze w dowolnym stylu.

Zlewozmywak-dostosowany-do-indywidualnych-potrzeb-3.jpg
Fot. Zlewozmywak granitowy Signus D-150, Schock

Z jasną, niezwykle popularną zabudową kuchenną doskonale komponować będą się śnieżnobiałe zlewozmywaki (Polaris). W tej kolorystyce dostępnych jest większość modeli jedno-, półtora- i dwukomorowych wykonanych z materiału Cristadur? (wyjątkiem jest zlewozmywak modułowy Grando M-100). Pozwolą one zachować jednolity, monochromatyczny wygląd kuchni. Do stylistyki black&white oraz glamour pasować będą natomiast ciemne, eleganckie zlewozmywaki wykończone na wysoki połysk. Zlewozmywaki Cristadur? od Schocka w kolorze Glossy Magma (ciemny połysk) lub Glossy Polaris (biały połysk) stanowić będą oryginalne uzupełnienie wystroju kuchni i dodadzą jej wytwornego blasku.

Zlewozmywak-dostosowany-do-indywidualnych-potrzeb2.jpg
Fot. Zlewozmywaki granitowe Nemo N-100S, Schock

Poza szerokim wyborem zlewozmywaków w podstawowej kolorystyce, takich jak biel, szarości, brązy, beże czy czerń, Schock oferuje także  modele dostępne w wyrazistych i żywych barwach. Niepowtarzalne możliwości aranżacyjne zapewnia zlewozmywak Cristalite? Nemo N-100S występujący w kolorach: niebieskim (Ocean Blue), pomarańczowym (Breight Orange), żółtym (Sun Flower), zielonym (Peppergreen) i różowym (Pink). Zlewozmywak w jednym z tych soczystych, intensywnych barw będzie radosnym i wyrazistym akcentem we wnętrzu. Dla sympatyków bardziej eleganckich aranżacji Schock przygotował modele Waterfall D-100 i D-150 dostępne w głębokiej, energetycznej czerwieni.

W kuchniach inspirowanych dawnymi wnętrzami doskonale sprawdzą się natomiast zlewozmywaki z nowej lini kolorystycznej od Schocka ? Vintage. Vintage to metaliczny brąz z efektami przetarcia, który idealnie uzupełni aranżacje kuchenne w stylu retro. W kolorze Vintage dostępne są modele: Mono, Signus, Opus, Horizont, Waterfall, Lotus.

Zlewozmywak-dostosowany-do-indywidualnych-potrzeb.jpg
Fot. Zlewozmywak granitowy Mono D-100 w wykończeniu Vintage, Schock

3. Kuchnia przyjazna dziecku

W kuchniach, w których często goszczą dzieci, szczególnie ważna jest higieniczna czystość. Zwłaszcza, kiedy maluchy chcą pomagać w wykonywaniu codziennych prac, np. gotowaniu czy zmywaniu. Jednak strefa zlewozmywakowa przy której wykonuje się większość z tych zadań jest najbardziej narażonym na rozwój bakterii. Z tego względu bardzo ważny jest wybór armatury, w której zastosowano rozwiązania minimalizujące rozwój drobnoustrojów na powierzchni zlewozmywaka.  Jednym z nich jest powłoka antybakteryjna ProHygienic21, w którą wyposażone są wszystkie zlewozmywaki firmy Schock. Blokuje ona namnażanie się bakterii na ich powierzchni.

Zlewozmywak-dostosowany-do-stylu-kuchni-7.jpg
Fot. Zlewozmywak granitowy Mono D-100, Schock

Dodatkowym atutem zlewozmywaków jest ich idealnie gładkie wykończenie. Brak porów i załamań sprawia, że brud ?toczy się? po powierzchni, nie mając punktów zaczepienia, w które mógłby wniknąć. Dzięki temu zlewozmywaki Schock gwarantują najwyższy poziom higieny, a przy tym są niezwykle łatwe w czyszczeniu ? wystarczy zmyć je wodą bez konieczności szorowania i stosowania detergentów. Ponadto zlewozmywaki granitowe Schock nie przyjmują zapachów, są odporne na wysokie i niskie temperatury, uderzenia oraz działanie substancji barwiących. Powstają ze starannie wyselekcjonowanych cząsteczek kwarcu (80% materiału), najtwardszego składnika granitu oraz najwyższej jakości akrylu. Takie połączenie gwarantuje im wytrzymałość i długowieczność.  Wszystko to sprawia, że są one nie tylko bezpieczne, ale również niezwykle trwałe.

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar 

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95