kuchnieportal
5 5 56

Zaprojektuj swoją kuchnię – aranżator wnętrz on-line

Na perfekcyjny wystrój kuchni składa się kolor ścian, podłóg, mebli kuchennych i blatów. Tylko harmonijne zestawienie tych wszystkich elementów pozwala stworzyć piękne wnętrze. Dużym ułatwieniem w tym zadaniu jest Aranżator on-line opracowany przez firmę Kronospan. To intuicyjne w obsłudze narzędzie pozwala samodzielnie dobrać najlepsze kompozycje kolorów i materiałów dla własnej kuchni i zobaczyć je jeszcze przed realizacją projektu.

Fot. Aranżator wnętrz on-line, Kronospan, www.strefaplyt.pl/aranzator

Zaprojektuj kuchnię on-line na ekranie swojego komputera

Podczas aranżowania kuchni niejednokrotnie zastanowimy się jaki rodzaj blatu dobrać do frontów, jaki kolor ścian najlepiej będzie komponował się z wybraną barwą mebli, czy podłoga będzie współgrała z pozostałymi elementami wnętrza… Aranżator wnętrz on-line stworzony przez firmę Kronospan pozwala rozwiać nasze wątpliwości i zobaczyć gotową kompozycję wszystkich, najważniejszych elementów wystroju jeszcze na etapie projektowania kuchni.

Aranżator jest intuicyjnym w obsłudze narzędziem, które daje możliwość zestawienia z sobą różnych kolorów ścian, podłogi, blatu roboczego oraz frontów mebli. Dzięki niemu możemy zobaczyć, jak będzie wyglądała nasza kuchnia jeszcze przed jej realizacją. Aranżator wnętrz pozwala stworzyć w pełni dopracowany wystrój i uniknąć późniejszych rozczarowań. Projektowanie kuchni on-line nigdy nie było tak łatwe!

Aranżator_wnetrz_on_line_3.jpg
Pomieszczenie nr 1 – widok podstawowy                                   Pomieszczenie nr 1 – przykładowa aranżacja 

Aranżator_wnetrz_on_line_4.jpg
Pomieszczenie nr 2 – widok podstawowy                                   Pomieszczenie nr 1 – przykładowa aranżacja

Projektowanie kuchni on-line. Jakie możliwości daje Aranżator wnętrz?

Dobierając materiały wykończeniowe w Aranżatorze mamy do wyboru: płyty laminowane, płyty w połysku i blaty robocze z oferty firmy Kronospan oraz podłogi z oferty Krono Oryginal. Twórcy narzędzia przygotowali dla nas dwa typy pomieszczeń z innym układem zabudowy kuchennej do wyboru. W Aranżatorze możemy stworzyć różne wizualizacje tych wnętrz, wskazując:

  • jeden z 40 dostępnych kolorów ścian,
  • jeden  z 24 dostępnych dekorów podłóg,
  • jeden lub dwa kolory płyt laminowanych (ze 172 dostępnych),
  • jeden lub dwa kolory płyt w połysku (z 39 dostępnych),
  • jeden dekor blatu (z 64 dostępnych).

Aranżator_wnetrz_on_line.jpg

Ponadto Aranżator pozwala zestawić z sobą dwa kolory frontów kuchennych w jednym projekcie. Tak przygotowaną konfigurację możemy zapisać, wydrukować lub przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Aranżator on-line jest bardzo przydatnym narzędziem zarówno na etapie poszukiwań pomysłu na wystrój kuchni, jak i wówczas kiedy dokonaliśmy wstępnego wyboru koloru ścian, podłogi, frontów oraz blatu i chcielibyśmy przed ich zakupem zobaczyć, jak będą wyglądać razem. Taki projekt kuchni on-line jest pierwszym krokiem do stworzenia idealnego wnętrza.

Aranżator_wnetrz_on_line_2.jpg

STREFA PŁYT

Aranżator on-line jest dostępny na stronie www.strefaplyt.pl, na której możemy zapoznać się również z pełną ofertą firmy Kronospan: płytami meblowymi, blatami roboczymi, płytami budowlanymi i produktami uzupełniającymi. Strona www.strefaplyt.pl jest częścią projektu STREFA PŁYT skierowanego do przedstawicieli branży meblarskiej. Jego założeniem jest tworzenie autoryzowanych punktów sprzedaży produktów marki Kronospan, oferujących bogaty asortyment i zapewniających szeroki zakres profesjonalnych usług, w tym oklejania i formatowania. Przynależność do STREY PŁYT ułatwia m.in. prezentację swojej oferty firmom stolarskim i dotarcie do potencjalnych klientów. Więcej informacji na temat STREFY PŁYT i warunków przystąpienia do niej oraz korzyści z niej płynących można znaleźć na stronie: www.strefaplyt.pl/siec-strefy-plyt-dolacz-do-nas.

Na stronie internetowej www.strefaplyt.pl znajdziemy również mapę firm należących do sieci STREFA PŁYT (zakłada: dystrybucja) oraz zapoznamy się z aktualnościami dotyczącymi STREFY.

25.10.2016

3 komentarze
ewi_kami
11 stycznia 2017, 11:06
1/0

Domoda, niestety nie w każdym salonie meblowym jest profesjonalny projektant. Czasami lepiej samemu sobie skomponować kuchnię…

Domoda
20 listopada 2016, 21:11
1/1

A nie prościej jest odwiedzić studio, gdzie projektant zaproponuje coś rozsądnego? (przynajmniej powinien…)

An
27 października 2016, 09:34
2/1

Przetestowałam i polecam, bo można sobie lepiej zobrazować kuchnię

Dołącz do dyskusji