kuchnieportal

XX Podhalańskie Targi Budownictwa

W dniach 08-10 maja w Hali Lodowej w Nowym Targu odbędą się XX jubileuszowe Podhalańskie Targi Budownictwa.            

Podhalańskie-Targi-Budownictwa.jpg

W najbliższej edycji targów weźmie udział kilkadziesiąt firm z branży budownictwa, instalacji i wyposażenia wnętrz. Zaprezentują one wiele nowości rynkowych, a także będą służyć  szczegółowymi informacjami na temat swoich produktów. Na stoiska będzie można zobaczyć m.in. kominki, energooszczędne kotły wielopaliwowe, systemy izolacji, materiały budowlane, okna, kolektory.
Targi to ważne wydarzenie dla osób, które planują budowę, remont lub urządzenie mieszkania. Pozwolą bowiem w jednym miejscy zapoznać się z ofertami różnych firm, porównać ceny i zdobyć fachowe porady. Ponadto zwiedzający będą mogli wziąć udział w konkursie, w którym łączna pula nagród wynosi 6 000 zł.
Organizatorzy przygotowali również dwa konkursy dla wystawców, którzy zmierzą się w dwóch kategoriach: ?Najlepszy Produkt Prezentowany na Targach? oraz ?Najciekawsza Aranżacja Stoisk?.
Na stronie organizatora, PROMOCJA-TARGI, znajduje się bilet uprawiający do bezpłatnego wstępu na targi: www.promocja-targi.pl. Patronem medialnym wydarzenia jest serwis kuchnieportal.pl

 

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95