kuchnieportal

Wygoda i oszczędność z segregatorami na odpady od GTV

Segregatory na odpady od firmy GTV, międzynarodowego dystrybutora akcesoriów meblowych oraz oświetlenia, łączą w sobie włoski design, funkcjonalność oraz wysoką trwałość. Pojemniki ECO Comte sprawią, że sortowanie odpadów będzie łatwiejsze, a przestrzeń zabudowy dobrze zagospodarowana.

Segregacja odpadów

Przy wyborze pojemników do segregacji odpadów należy wziąć pod uwagę rodzaj szafek, w których będą one umieszczone, metraż kuchni oraz ilość wytwarzanych odpadów. Różnorodność modeli segregatorów ECO Comte od GTV pozwala łatwo dopasować je do każdego rodzaju zabudowy oraz indywidualnych potrzeb gospodarstwa domowego.

Rodzaje segregatorów ECO Comte od GTV

Segregatory, których budowa oparta jest o prowadnice kulkowe umożliwiające pełne wysunięcie pojemników, są wyjątkowo komfortowe w użytkowaniu. Firma GTV oferuje kilka rodzajów segregatorów wykorzystujących takie rozwiązanie:

1. Segregatory FORZA ? są niezwykle proste w instalacji. Przymocowuje się je do dna i bocznego korpusu szafki lub do jej frontu za pomocą podstawowych narzędzi. W pierwszym przypadku pojemniki wyciąga się ręcznie po otworzeniu drzwiczek, w drugim wysuwają się automatycznie wraz z wysunięciem frontu. Segregatory FORZA dostępne są w dwóch wariantach: dwa kosze o pojemności 16 l każdy lub jeden kosz o pojemności 16l wraz z dwoma koszami 8-litrowymi. Dodatkowym atutem jest tacka wysuwna na akcesoria gospodarcze.

 

2. Segregatory UNITO ? wykorzystuje się w nich prowadnice ze spowalniaczem, które zapewniają płynny ruch i wysoki komfort użytkowania pojemników. Montaż segregatorów polega na przymocowaniu prowadnic do korpusu, a stelaża wysuwnego do frontu szafki. Segregatory UNITO składają się z dwóch sąsiadujących
z sobą koszy, każdy o pojemności 16l.

 

3. Segregatory MULTINO ? są kompatybilne z systemem szuflad Modern Box od GTV. Mocuje się je na wyprofilowanej pod ten system podstawce, którą wystarczy włożyć do szuflady. Aby kompleksowo zagospodarować przestrzeń, podkładka wyposażona jest w dodatkowe kuwetki, które można wykorzystać do przechowywania środków czystości, gąbek i innych akcesoriów kuchennych. Segregatory MULTINO dostępne są do szafek 600,800, 900 i 1200mm w różnych wariantach pojemności koszy.
Prowadnice wykorzystywane w segregatorach GTV nie tylko zapewniają pełen dostęp do pojemników, ale również tworzą wytrzymałą i stabilną konstrukcję jezdną, odporną na wielokrotne wysuwanie szuflady.

 

Kolory segregatorów odpadów

Łatwiejsza segregacja odpadów dzięki kolorowym pojemnikom

Wszystkie oferowane przez firmę GTV systemy do segregowania odpadów posiadają pokrywki, które blokują przedostawanie się do pomieszczenia nieprzyjemnych zapachów. Wyposażone są również w kolorowe rączki, które ułatwiają identyfikację poszczególnych pojemników. Dzięki barwom odpowiadającym symbolice surowców wtórnych łatwo można odróżnić pojemniki na szkło, odpady suche czy zmieszane.
Warto również pamiętać, że funkcjonalnie zaprojektowane pojemniki do segregacji odpadów to dobra inwestycja – gospodarstwa, które selekcjonują śmieci mają bowiem niższe opłaty za ich wywóz.

Segregatory na odpady ECO Comte od GTV


Produkty dostępne są w sprzedaży stacjonarnej u Autoryzowanych Dystrybutorów lub online w sklepie GTV: www.gtv.sklep.pl

GTV-logo-jpg.

GTV to polska firma istniejąca 17 lat na rynku. Jest jednym z czołowych dystrybutorów akcesoriów meblowych i oświetlenia. Firma działa na wielu rynkach europejskich. Produkty marki GTV wyróżnia dbałość o normy bezpieczeństwa i jakości, a także dopracowany design. 

 

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar 

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95