kuchnieportal

Wood in set – drewniane organizery do kuchni

Wood in set – drewniane organizery do kuchni

Nowoczesne wkłady do zabudowy kuchennej sprawiają, że meble stają się bardziej praktyczne oraz wygodne w użytkowaniu. Firma GTV, międzynarodowy dystrybutor akcesoriów meblowych oraz oświetlenia LED, przygotowała funkcjonalne organizery Wood’in’set, które pomogą optymalnie zagospodarować wnętrze szuflady oraz dodadzą mu eleganckiego charakteru. W ofercie GTV znajdują się wkłady regulowane na sztućce, bloki na noże i przyprawy oraz praktyczne uchwyty na folię. 

Elegancka seria wkładów Wood in set od GTV jest funkcjonalnym uzupełnieniem systemów szuflad Modern Box i Axis cenionych produktów tej marki. Organizery Wood in set harmonijnie komponują się z nowoczesną linią szuflad, dzięki czemu stanowią ich praktyczną ozdobę. Wysokogatunkowe drewno bukowe, z którego wykonano wkłady, gwarantuje ich doskonałą jakość i ponadczasowy styl. Drewno, ze względu na swój uniwersalny charakter, będzie pięknie komponowało się z każdą zabudową kuchenną.

Drewniane_organizery_do_kuchni_2.jpg  Drewniane_organizery_do_kuchni.jpg

Organizery wykończono matowym lakierem, który zapewnia dodatkową ochronę przed uszkodzeniami, a także podkreśla i wydobywa ciepły kolor drewna bukowego.

Bazowymi elementami serii Wood in set są wkłady regulowane dostępne w czterech wariantach:

  • Do szuflad Modern Box i Axis o szerokości wewnętrznej od 400 do 600 mm:
  1. CUSTOMI A  – przeznaczony do szuflady o głębokości 450mm;
  2. CUSTOMI BIS A – przeznaczony do szuflady o głębokości 500 mm.
  • Do szuflad Modern Box i Axis o szerokości wewnętrznej od 600 do 1000 mm:
  1. CUSTOMI B – przeznaczony do szuflady o głębokości 450mm;
  2. CUSTOMI BIS B – przeznaczony do szuflady o głębokości 500 mm.

Każdy wkład posiada rozsuwaną konstrukcję, dzięki której można regulować jego szerokość (w określonym zakresie) i swobodnie dopasować go do wymiarów szuflady. Ponadto rozsuwana przegroda pozwala samodzielnie regulować powierzchnię wkładu zgodnie z potrzebami.

Drewniane_organizery_do_kuchni_3.jpg
Fot. Wkład CUSTOMI BIS A, GTV
Drewniane_organizery_do_kuchni_4.jpg
Fot. Wkład CUSTOMI BIS A (rozsunięty), GTV

W serii Wood in set znajdują się również uniwersalne wkłady na akcesoria kuchenne INSERTI A i INSERTI B o funkcjonalnej, prostej budowie. INSERTI A (wymiary: 424 x 66 mm) przeznaczony jest dla szuflad o głębokości 450 mm, natomiast INSERTI B (wymiary: 474 x 91 mm) dla szuflad o głębokości 500 mm. Dzięki organizerom wszystkie rzeczy mają swoje ustalone miejsce i są łatwe do odszukania.

Akcesoria uzupełniające do wkładów CUSTOMI

GTV zaprojektowała także akcesoria uzupełniające do wkładów CUSTOMI, które pozwalają wyposażyć szufladę zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkowników kuchni.

  • Bloki na noże – bloki na noże KNIFI A I KNIFI B do wkładów regulowanych posiadają 5 osobnych przegród, które umożliwiają bezpieczne przechowywanie ostrych sztućców.
  • Skosy na przyprawy HERBI A i HERBI B – dzięki nim opakowania z przyprawami są oddzielone i łatwe do odszukania, co ma duże znaczenie podczas przygotowywania posiłków.
  • Uchwyty na folię HOLDI A i HOLDI B – to z jednej strony estetyczny schowek na folię, z drugiej poręczne narzędzie ułatwiające dzielnie folii na części.

Drewniane_organizery_do_kuchni_6.jpg
Fot. Uchwyt na folię HOLDI B, GTV

Dobrze zaprojektowane organizery tworzą komfortową przestrzeń do przechowywania sztućców i innych przedmiotów kuchennych. To ważny element wyposażenia nowoczesnych szuflad, dzięki wkładom są one funkcjonalnie zagospodarowane, uporządkowane oraz wygodne w użytkowaniu.

Więcej informacji o serii wkładów Wood in set:


Inne produkty oferowane przez firmę GTV można zobaczyć na stronie: gtv.com.pl

 

Polecamy:

Gotowe projekty domów

Projekty domów szkieletowych

Projekty domów drewnianych

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95