kuchnieportal

Nowy katalog elementów wyposażenia wnętrz od CAD Projekt K&A

Producent oprogramowania do projektowania, wizualizacji i wyceny wnętrz, firma CAD Projekt K&A wprowadza do swojej oferty kolejną bazę uniwersalną produktów Wyposażenie wnętrz tom 2. 

Nowy-katalog-elementów-wyposażenia-wnętrz-od-CAD-Projekt-K&A

W nowej bazie Wyposażenie wnętrz tom 2 znalazło się ponad 1000 elementów z oferty cenionych producentów i projektantów. Wśród nich odnajdziemy takie znane marki i nazwiska, jak Tom Dixon, Koziol, Foscarini, Ligne Roset, Sagaform, Hay, Jorn Utzon, Verner Panton, Ronan i Erwan Bouroullec oraz Jean Marie Massaud.

Starannie dobrane przez firmę CAD Projekt K&A meble i dodatki pozwalają zaprojektować atrakcyjne wnętrze, odpowiadające aktualnym trendom aranżacyjnym. W drugim tomie bazy wyposażenia wnętrz odnajdziemy m.in. nowoczesne akcesoria kuchenne, łazienkowe i biurowe, oryginalne fotele, krzesła i pufy, designerskie sofy, komody i narożniki, dywany, regały, stoliki, nietuzinkowe zegary, lustra i lampy, a także rolety i żaluzje oraz wiele innych mebli i dekoracji.

Baza jest zharmonizowana ze wszystkimi programami do projektowania wnętrz w ofercie CAD Projekt K&A. Bezpłatny dostęp do bazy Wyposażenie wnętrz tom 2 w polskiej i angielskiej wersji językowej  zapewniony jest wszystkim użytkownikom programów CAD Decor PRO, CAD Decor i CAD Kuchnie, którzy posiadają aktywny Pakiet Serwisowy. Dla pozostałych projektantów baza Wyposażenie wnętrz tom 2 dostępna jest w korzystnej cenie.

Więcej informacji znajduje się na stronie producenta, CAD Projekt K&A. Prezentację bazy Wyposażenie wnętrz tom 2 można zobaczyć tutaj: www.cadprojekt.com.pl/aktualnosci. 

 

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95