kuchnieportal

Nowości w ofercie hurtowni frontów MBS – lakierowane fronty ramiakowe

W ofercie hurtowni frontów MBS (woj. wielkopolskie) pojawiła się nowość – lakierowane fronty ramiakowe. Bogata kolorystyka oraz różnorodny wygląd frontów sprawiają, że można łatwo dostosować je do różnych założeń aranżacyjnych. Ponadto fronty odpowiadają rosnącemu zainteresowaniu klientów kuchniami w stylu skandynawskim.  

Fronty meblowe ramowe

Fronty ramiakowe najczęściej kojarzone są z klasyczną zabudową kuchenną. Ich ozdobny wygląd doskonale wpisuje się w elegancki charakter kuchni klasycznych. Jednak coraz częściej wykorzystywane są one również w nowoczesnych aranżacjach kuchennych, szczególnie w wersji lakierowanej. Ich największym popularyzatorem jest znana sieć szwedzkich sklepów budowlanych.  ?Obserwujemy duże zainteresowanie lakierowanymi frontami ramiakowymi. Wiele osób, które jest na etapie wyboru kuchni, pyta o nie w salonach i firma meblarskich ? mówi p. Joanan Borkowska z Hurtowni Frontów MBS z Sadów (woj.wielkopolskie) – Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, wprowadziliśmy do swojej oferty lakierowane fronty ramiakowe o różnorodnej kolorystyce i budowie ramki?.

Nowości-w-ofercie-hurtowni-MBS-3.jpg

Fot. Lakierowane fronty ramiakowe. Hurtownia Frontów MBS

Dzięki nowym propozycjom z ofert MBS studia zajmujące się produkcją mebli kuchennych mogą stworzyć kuchnie zgodne z oczekiwaniami wielu klientów. Lakierowane fronty ramiakowe od MBS dają szerokie możliwości projektowe. Ciemne i białe modele pozwolą stworzyć kuchnię w niezwykle popularnym stylu skandynawskim. Doskonale sprawdzą się również w innych projektach kuchni, w tym klasycznych, rustykalnych czy nowoczesnych. Ponadto w nowej ofercie MBS odnajdziemy fronty wykonane w energetycznej czerwieni, eleganckim fiolecie czy świeżym błękicie.  Fronty różnią się nie tylko kolorystyką, ale także kształtem ramki witryny. Do wyboru mamy ramki proste lub o zaokrąglonej górze. Ich szerokość wynosi 60 cm lub 80 cm.

Zobacz inne lakierowane fronty ramiakowe z oferty Hurtowni Frontów MBS:


Fronty ramiakowe od MBS mają matowe wykończenie, które zapewnia im estetyczny wygląd oraz ułatwia ich codzienną pielęgnację. Ponadto wysoka jakość lakieru użytego do produkcji frontów sprawia, że zachowują one doskonały wygląd przez długi czas. Cechują się wysoką odpornością na czynniki zewnętrze, takie jak wilgoć czy zmienne temperatury, co jest niebywale ważne w przypadku mebli kuchennych.

Więcej informacji na temat oferty Hurtowni Frontów MBS znajduje się na stronie: www.frontybrw.pl
 

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95