kuchnieportal

Nowości produktowe firmy Hettich na targach Interzum 2015

Na targach Interzum 2015 Firma Hettich, jeden z wiodących producentów okuć meblowych na świecie, zaprezentowała nowości produktowe umożliwiające realizację aktualnych trendów designerskich. Wśród nich znajdują się m.in. inteligentne prowadnice oraz zaawansowane systemy szuflad, które pozwalają tworzyć komfortowe, funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie meble.

Nowości-produktowe-firmy-Hettich.jpg
Fot. System szuflad AvanTech, Hettich 

Nowości Hettich

Wąskie szczeliny między krawędziami frontów, fronty bez uchwytów oraz rozwiązania zapewniające wygodną i cichą pracę zabudowy ? to trzy główne trendy związane z designem mebli. Nowości w ofercie firmy Hettich pozwalają na ich realizację, dzięki czemu meble zachowują doskonały, nowoczesny wygląd oraz wysoką funkcjonalność.

Nowa prowadnica Actro 5D i system szuflad AvanTech

Prowadnica Actro 5D pozwala na uzyskanie bardzo wąskich szczelin między frontami, które są wyregulowane z dokładnością do 0,1 mm. Gwarantuje przy tym niezwykle pewne osadzenie szuflad, ich stabilność, a także bardzo cichą i lekką pracę bez odczuwalnego przejścia podczas przesuwania. Ponadto szuflady zamykają się delikatne i bezgłośne, co gwarantuje zintegrowana amortyzacja Silent System. Maksymalna obciążenie prowadnicy Actro 5D wynosi 80 kg, sprawdzi się zatem nawet w ciężkich konstrukcjach, w tym szufladach o dużych frontach.

Nowości-produktowe-firmy-Hettich-2.jpg
Fot. Prowadnica Actro D5

Actro 5D dostępne jest również w opcji Push to open Silent, która łączy w sobie dwie funkcje – otwieranie szuflady bez uchwytów poprzez lekkie dociśnięcie frontu oraz wyhamowane wraz z  cichym domykaniem.

Prowadnica Actro D5 tworzy estetyczny i funkcjonalny duet z nowym systemem szuflad AvanTech firmy Hettich. Szuflady wykonane są z najwyższej jakości aluminium, posiadają proste linie i precyzyjne krawędzie. Przy tym pozbawione są zaślepek i otworów w oskrzyni, dzięki czemu zapewniają meblom doskonały wygląd nawet przy wysuniętych frontach.

Nowości-produktowe-od-firmy-Hettich-3.jpg
Fot. System szuflad AvanTech, Hettich 

System szuflad InnoTech Atira

System szuflad InnoTech Atira charakteryzuje się wyraźnymi, prostymi krawędziami, zróżnicowaniem kolorystycznym oraz nakładanymi elementami, które uzupełniane są atrakcyjnymi organizerami. InnoTech Atira daje szerokie możliwości projektowe i umożliwia perfekcyjne dostosowanie wnętrza zabudowy do indywidualnych potrzeb jej użytkowników.
InnoTech Atira opiera się na koncepcji jednej platformy produktowej i jest wariantem programu InnoTech.

Nowości-produktowe-od-firmy-Hettich-4.jpg
Fot. System szuflad InnoTech Atira

System InLine S dla mniejszych szafek

 

InLine S to nowoczesny koncept umożliwiający całkowite odsunięcie frontów szafki i pełen dostęp do jej zawartości. To jedyny taki system, który może być stosowany zarówno w szafkach stojących, jak i wiszących. Pozwala na rezygnację z uchwytów, a w przypadku ich zastosowania, zapewnia pełną swobodę pod względem ich rozmieszczania.

Nowości-produktowe-od-firmy-Hettich-4.jpg
Fot. System InLine S

InLine S wyposażony jest w amortyzacje Silent System, która zapewnia lekkie i bezgłośne przesuwanie frontów ? nawet wzdłuż kilku szafek. Po zamknięciu fronty mebli stanowią jedną płaszczyznę, dzięki czemu wyglądają nowocześnie i estetycznie.

 

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95