kuchnieportal

Nowości od firmy Schock

Nowe warianty kolorystyczne, ciekawy design, nietypowe rozmiary zlewozmywaków odpowiadające różnym potrzebom użytkowników i jeszcze bardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne – to wszystko będziemy mogli zobaczyć w nowościach przygotowanych przez firmę Schock na 2015 rok. Propozycjom tym towarzyszy nowa kampania wizerunkowa, której częścią jest zmienione logo.

Nowości-od-firmy-Schock.jpg

Fot. Zlewozmywak Cristalite+Beton – szary z domieszką ziemi, Schock

Firma Schock jest wiodącym producentem i wynalazcą zlewozmywaków granitowych klasy premium, które odznaczają się najwyższą jakością i dopracowanym designem. Powstają z mieszanki kwarcu i akrylu, których połączenie daje niezwykle twardy materiał. Zlewozmywaki są wytrzymałe na szkodliwe działanie czynników mechanicznych, chemikaliów czy promieniowania UV. Schock wykorzystuj jedynie zaokrąglone cząsteczki kwarcu, dzięki którym powierzchnia zlewozmywaków jest idealnie gładka i odporna na zabrudzenia. Brak mikroszczelin w powłoce sprawia, że brud ?toczy się? po niej i jest łatwy do usunięcia. Dzięki tym i innym zaawansowanym rozwiązaniom firma Schock od lat wyznacza standardy w swojej branży.

Wzbogacona kolorystyka

Tegoroczne nowości są odpowiedzią na aktualne trendy w branży wnętrzarskiej. Propozycje zlewozmywaków przygotowane przez firmę Schock spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którym zależy na perfekcyjnym i dopracowanym wyglądzie całej kuchni. Osobom poszukującym oryginalnych rozwiązań designerskich spodoba się zlewozmywak w stylu Vintage. Metaliczny brąz z efektami przetarcia wygląda jak armatura, której upływ czasu nadał szlachetności i niepowtarzalnego uroku.

Nowości-od-firmy-Schock-2.jpg
Fot. Zlewozmywak w wykończeniu Vintage, Schock

Osiągnięcie takiego efektu w typowo użytkowym przedmiocie, jakim jest zlewozmywak, to nowatorskie rozwiązanie. W wykończeniu Vintage dostępne są modele Mono, Signus, Opus, Horizont, Waterfall, Lotus. Natomiast dla miłośników stonowanych i nowoczesnych kolorów Schock przygotował zlewozmywaki w różnych odcieniach szarości: Cristalie+ Beton, Cristalite+ Croma i Cristalite+ basalt.

Nowe kształty i wymiary zlewozmywaków

Obok nowości kolorystycznych, Schock poszerzył swoją ofertę w zakresie kształtów i wymiarów zlewozmywaków. Wśród nich znajduje się pierwszy okrągły zlewozmywak jednokomorowy Cristadur Mono R-100, który doskonale sprawdzi się w niewielkich kuchniach oraz tam, gdzie główną strefę zmywania stanowi zmywarka. Podobnym potrzebom aranżacyjnym odpowiada prostokątny, jednokomorowy zlewozmywak Cristadur Mono D-100 S.

Nowości-od-firmy-Schock-3.jpg
Fot. Zlewozmywak Cristadur Signus C-150, Schock

W propozycjach na 2015 rok od firmy Schock uwagę zwracają również duże i funkcjonalne zlewozmywaki: Cristadur Signus C-150 i Mono D-100 L. Sześciokątny Signus C-150 posiada bardzo nowoczesną linię, która wyróżnia się na tle innych modeli. Ma ponad metr długości i pół metra szerokości. Natomiast model Mono D-100 L ma niezwykle dużą i głęboką komorę o pojemności około 39 litrów.

Nowości-od-firmy-Schock-4.jpg
Fot. Zlewozmywak  Mono D-100 L, Schock

Jest on idealny do zmywania dużych patelni i innych naczyń, które nie mieszczą się w zmywarce. Jego standardowy, prostokątny kształt to alternatywa dla odważnej linii Signus C-150.  Wymiary obu produktów pozwalają na swobodne i wygodne wykonywanie prac w obrębie strefy zmywania.

Baterie  zlewozmywakowe ? nowości

Nowe, interesujące propozycje znajdziemy również w ofercie baterii zlewozmywakowych od firmy Schock. Baterie SC 50 z granitową oprawą, która stanowi dla nich dodatkową ochronę i  podnosi ich wytrzymałość, dostępne są teraz w kolorach Cristadur i Cristalite+. Daje to możliwość łatwego dopasowania baterii do zlewozmywaków granitowych Schock i stworzenia spójnej, a przy tym niebanalnej aranżacji.

Nowości-od-firmy-Schock-5.jpg
Fot. Baterie zlewozmywakowe SC Schock i zlewozmywaki granitowe, Schock

Natomiast z myślą o osobach, które chciałyby urządzić strefę zlewozmywakową przy oknie, firma Schock przygotowała baterię podokienną Maia. Ma ona opuszczaną wylewkę, która po złożeniu zapewnia pełny, swobodny dostęp do okna.

Na ten rok planowane jest również wzbogacenie oferty zlewozmywaków o nowy, ultra wytrzymały materiał Carbon. Szczegóły dotyczące tego innowacyjnego rozwiązania mamy poznać wkrótce.

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

 


Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 41

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 41

Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 54

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 54

Warning: Undefined variable $i in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 61
Quba
15 kwietnia 2015, 15:35
6/0

Like It 🙂

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95