kuchnieportal

Nowoczesna alternatywa dla koszy cargo – system szuflad Modern Box od GTV

Nowoczesna alternatywa dla koszy cargo – system szuflad Modern Box od GTV

W nowoczesnych projektach kuchni tradycyjne szuflady zastępowane są wysuwnymi systemami, które zapewniają pełniejszy dostęp do wszystkich umieszczonych w nich rzeczy. Firma GTV, międzynarodowy dystrybutor akcesoriów meblowych oraz oświetlenia, oferuje zaawansowane rozwiązanie, które maksymalnie podnosi komfort użytkowania kuchni – szuflady Modern Box przeznaczone do budowy szafek typu cargo. System Modern Box pozwala stworzyć funkcjonalną spiżarnię nawet w niewielkiej kuchni i w pełni wykorzystać przestrzeń zabudowy. Dzięki niemu każda rzecz ma swoje ustalone miejsce i jest łatwo dostępna.

Kosze cargo – alternatywa

System szuflad Modern Box od GTV umożliwia optymalne wykorzystanie miejsca wewnątrz zabudowy kuchennej – gwarantuje łatwiejszy i pełny dostęp do przechowywanych produktów, ich wygodną segregację oraz podwyższa komfort użytkowania mebli. Modern Box to praktyczna alternatywa dla tradycyjnych koszy cargo ? system opracowany przez GTV daje pełen dostęp do rzeczy schowanych nawet w głębi schowka. Ponadto ułatwia korzystanie z poszczególnych poziomów szuflad. W przeciwieństwie do standardowych koszy, których poziomy są z sobą połączone a powierzchnie środkowe trudno dostępne, szuflady Modern Box działają niezależnie od siebie. Dzięki temu nie trzeba wysuwać całej konstrukcji, aby uzyskać dostęp do poszczególnych kondygnacji.

Szuflady Modern Box wyróżniają się wysokimi parametrami technicznymi, które przekładają się na ich trwałość i wygodę użytkowania. Konstrukcja szuflad zapewnia stabilną i komfortową pracę nawet przy dużym obciążeniu. Wysuwają się one lekko i płynnie, a dzięki funkcji ?cichego domyku? można wsunąć je delikatnie jednym ruchem ręki, nie powodując hałasu. Ponadto zastosowanie stalowych prowadnic pozwala udźwignąć nawet 50 kg załadunku, a odpowiednia ich konstrukcja dokonać pełnego wysuwu szuflady.

Modern Box to także dopracowany i różnorodny design. Szuflady dostępne są w wersji z przeszklonymi lub perforowanymi bokami oraz relingami w kolorze białym lub szarym. Dzięki temu można je swobodne dostosować do wyglądu całej zabudowy.

Funkcjonalnym uzupełnieniem produktów Modern Box są systemy wewnętrznej organizacji szuflad. Nowoczesne przegródki i relingi pozwalają dowolnie projektować przestrzeń wewnątrz zabudowy i dostosowywać ją do indywidualnych potrzeb użytkowników. Akcesoria umożliwiają optymalne zagospodarowanie szuflad ? dzięki nim łatwiej jest utrzymać porządek wewnątrz zabudowy i wykorzystać niemal każdy centymetr jej powierzchni. Dodatkowo wszystkie dodatki do szuflad można dowolnie i samodzielnie wymieniać oraz zmieniać ich położenie ? w ten sposób szuflada elastycznie dostosowuje się do naszych potrzeb.

system-szuflad-Modern-Box-od-GTV.jpg
Fot. Szuflada Modern Box, GTV

W celu pełnego wysunięcia się szuflad wewnętrznych, do montażu drzwi w meblu, zaleca się stosować zawiasy z szerokim kątem otwarcia, jak np. zawias GTV ZM-HCKT155 ? jest to zawias kątowy 155°, hydrauliczny, clip-on z ujemnym uskokiem.

System-szuflad-Modern-Box-od-GTV-3.jpg
Fot. Zawias hydrauliczny ZM-HCKT155, GTV

Produkty dostępne są w sprzedaży stacjonarnej u Autoryzowanych Dystrybutorów lub online w sklepie GTV: www.gtv.sklep

 

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar 

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95