kuchnieportal

Nowo otwarty salon pokazowy PEKA w Swarzędzu

18 czerwca w Swarzędzu został otwarty kolejny showroom firmy PEKA, dostawcy wyposażenia do szafek kuchennych, łazienkowych i garderobianych. Wydarzenie to zbiegło się z jubileuszem 20-lecia działalności tej firmy na polskim rynku. W salonie pokazowym w Swarzędzu producent  zaprezentował kompleksowe rozwiązania do wszystkich wnętrz mieszkalnych, w tym m.in. praktyczne systemy narożne do szafek kuchennych, podręczne spiżarnie w postaci pojemnych, wyciąganych szafek czy biuro ukryte we wnęce w salonie. 

Nowo-otwrty-salon-pokazowy-PEKA-w-Swarzędzu.jpg

Nowo otwarty showroom w Swarzędzu urządzono  na wzór apartamentu pokazowego, w którym zaaranżowano kilka pomieszczeń mieszkalnych, w tym kuchnię, salon, garderobę, łazienkę i pralnię. W każdym z nich znajdziemy przykłady zastosowań produktów PEKA:  wyciągi TANDEM, PLENO i CONVOY oraz systemy narożne LE MANS czy MAGIC-CORNER obecne w zabudowie kuchennej,  które pomagają optymalnie zagospodarować przestrzeń wewnątrz mebli.

Nowo-otwrty-salon-pokazowy-PEKA-w-Swarzędzu-4.jpg  Nowo-otwrty-salon-pokazowy-PEKA-w-Swarzędzu-5.jpg

W łazience i garderobie wykorzystano szafki  zapewniające łatwy i szybki dostęp do rzeczy w nich schowanych, np.: HAWA, EXTENDO, CONVOY czy CLIMBER. Dzięki nim wnętrze mebli jest przejrzyste, dobrze zorganizowane, a wszystkie rzeczy mają swoje ustalone miejsce i są łatwe do wyszukania. W  salonie  natomiast zastosowano szafki CLIMBER otwierane dotykiem oraz półki EXTENDO. Ciekawym przykładem funkcjonalnego zaaranżowania małej przestrzeni jest  biuro  ukryte  we wnęce salonu. System  HAWA,  wykorzystany w tym projekcie, pozwolił stworzyć przyjazne miejsce  pracy.

Nowo-otwrty-salon-pokazowy-PEKA-w-Swarzędzu-2.jpg

W swarzędzkim showroomie zarówno klienci, jak i projektanci wnętrz, mogą znaleźć inspiracje, jak w maksymalnie funkcjonalny i estetyczny sposób zagospodarować przestrzeń mieszkania. To również doskonała okazja, by osobiście wypróbować rozwiązania oferowane przez firmę PEKA.

Nowy showroom można odwiedzić w siedzibie firmy PEKA w Swarzędzu ? Jasininie przy ulicy Wrzesińskiej 183.

Źródło: PEKA

 

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar 

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95