kuchnieportal

Nowatorski system do przysłaniania zabudowy kuchennej z oferty PEKA

Firma PEKA, wiodący producent i dostawca innowacyjnych rozwiązań do mebli kuchennych i pokojowych, ponownie inspiruje. Oferta firmy została wzbogacona o nowatorski system marki HAWA – Folding Concept, który zapewnia nowe możliwości aranżowania przestrzeni mieszkalnej. HAWA, wykorzystując technologię nożycową, pozwala dowolnie zasłaniać i odkrywać całe moduły zabudowy kuchennej, mebli pokojowych czy też ich pojedyncze elementy. Możliwości projektowe są niemal nieograniczone! 

Zabudowa kuchenna – rozwiązania

Kuchnie łączone z salonem to popularne rozwiązanie we współczesnych wnętrzach. Zabudowa kuchenna jest wówczas integralnym elementem strefy dziennej i znacząco wpływa na jej wygląd. System HAWA – Folding Concepta pozwala pogodzić wygodę i swobodę użytkowania kuchni otwartej z estetycznym i harmonijnym wyglądem salonu. Drzwi wyposażone w HAWA ? Folding Concept tworzą ruchomą ściankę, która zakrywa wybrane element zabudowy, a w razie potrzeby odsłania je, dyskretnie chowając się za bokami korpusów.

Nowatorski system obrotowo-wsuwany HAWA Folding Concepta to alternatywa dla tradycyjnych drzwi skrzydłowych. W przeciwieństwie do nich daje pełen dostęp do zabudowy kuchennej, nie ogranicza przestrzeni w jej obrębie oraz dostosowuje się do wymagań aranżacyjnych wnętrza.  Umożliwia całkowite zasłonięcie zabudowy kuchennej i wizualne oddzielenie jej od reszty pomieszczenia. Drzwi z systemem HAWA otwierają się ruchem obrotowym w zakresie 90 stopni, składają i w tej postaci mogą być wsunięte obok korpusów zabudowy. Dzięki temu po złożeniu pozostają niewidoczne i nie zmniejszają swobody korzystania z kuchni.

Nowatorski-system-do-przysłaniani-zabudowy-kuchennej-z-ofert-PEKA-2.jpg
Fot. System HAWA, PEKA 

System Folding Concepta obsługuje drzwi o wadze: do 25 kg, do 30 kg oraz do 50 kg. Uszczelnienie szczotkowe oraz wałek wewnętrzny, w które jest wyposażona konstrukcja, gwarantują płynną i stabilną pracę nawet ciężkich frontów.

HAWA Folding Concepta ma różnorodne zastosowania. Poza przestrzenią kuchenną może być wykorzystany m.in. w garderobie, sypialni, prali czy gabinecie. Wszędzie tam, gdzie chcemy zachować spójny wygląd wnętrza, a jednocześnie zagospodarować je maksymalnie ergonomicznie i funkcjonalnie.

Więcej informacji na temat produktu znajduje się na stronie: www.peka.pl

 

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar 

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95