kuchnieportal
5 5 68

Nowatorski system do przysłaniania zabudowy kuchennej z oferty PEKA

Nowatorski system do przysłaniania zabudowy kuchennej z oferty PEKA

Firma PEKA, wiodący producent i dostawca innowacyjnych rozwiązań do mebli kuchennych i pokojowych, ponownie inspiruje. Oferta firmy została wzbogacona o nowatorski system marki HAWA – Folding Concept, który zapewnia nowe możliwości aranżowania przestrzeni mieszkalnej. HAWA, wykorzystując technologię nożycową, pozwala dowolnie zasłaniać i odkrywać całe moduły zabudowy kuchennej, mebli pokojowych czy też ich pojedyncze elementy. Możliwości projektowe są niemal nieograniczone! 

Fot. System HAWA, PEKA 

Kuchnie łączone z salonem to popularne rozwiązanie we współczesnych wnętrzach. Zabudowa kuchenna jest wówczas integralnym elementem strefy dziennej i znacząco wpływa na jej wygląd. System HAWA – Folding Concepta pozwala pogodzić wygodę i swobodę użytkowania kuchni otwartej z estetycznym i harmonijnym wyglądem salonu. Drzwi wyposażone w HAWA – Folding Concept tworzą ruchomą ściankę, która zakrywa wybrane element zabudowy, a w razie potrzeby odsłania je, dyskretnie chowając się za bokami korpusów. 

Nowatorski system obrotowo-wsuwany HAWA –Folding Concepta to alternatywa dla tradycyjnych drzwi skrzydłowych. W przeciwieństwie do nich daje pełen dostęp do zabudowy kuchennej, nie ogranicza przestrzeni w jej obrębie oraz dostosowuje się do wymagań aranżacyjnych wnętrza.  Umożliwia całkowite zasłonięcie zabudowy kuchennej i wizualne oddzielenie jej od reszty pomieszczenia. Drzwi z systemem HAWA otwierają się ruchem obrotowym w zakresie 90 stopni, składają i w tej postaci mogą być wsunięte obok korpusów zabudowy. Dzięki temu po złożeniu pozostają niewidoczne i nie zmniejszają swobody korzystania z kuchni.

Nowatorski-system-do-przysłaniani-zabudowy-kuchennej-z-ofert-PEKA-2.jpg
Fot. System HAWA, PEKA  

System Folding Concepta obsługuje drzwi o wadze: do 25 kg, do 30 kg oraz do 50 kg. Uszczelnienie szczotkowe oraz wałek wewnętrzny, w które jest wyposażona konstrukcja, gwarantują płynną i stabilną pracę nawet ciężkich frontów.

HAWA – Folding Concepta ma różnorodne zastosowania. Poza przestrzenią kuchenną może być wykorzystany m.in. w garderobie, sypialni, prali czy gabinecie. Wszędzie tam, gdzie chcemy zachować spójny wygląd wnętrza, a jednocześnie zagospodarować je maksymalnie ergonomicznie i funkcjonalnie. 

Więcej informacji na temat produktu znajduje się na stronie: www.peka.pl
 
 

Dołącz do dyskusji