kuchnieportal

Niecodzienna strefa zmywania ze zlewozmywakami marki Schock

Niecodzienna strefa zmywania ze zlewozmywakami marki Schock

Wyjątkowy produkt, na patencie którego wykonuje się rocznie ponad 2 miliony zlewozmywaków, został zaprojektowany ok. 40 lat temu przez niemiecką firmę Schock. Dziś marka ta jest niekwestionowanym liderem na rynku zlewozmywaków granitowych i nieustannie zaskakuje innowacyjnymi rozwiązaniami stosowanymi w swoich produktach.

Niecodzienne produkty stworzone do codziennych czynności kuchennych, tak w skrócie można opisać ofertę marki Schock. Co takiego ma w sobie, że znalazła uznanie klientów w kilkudziesięciu krajach na całym świecie?

Zlewozmywak z materiału o wyjątkowych właściwościach  

Wszystkie zlewozmywaki Schock w 80% składają się ze starannie wyselekcjonowanych, zaokrąglonych cząsteczek kwarcu, najtwardszego składnika granitu. Pozostałą część stanowią wysokiej jakości akryl oraz pigmenty. Dzięki takiemu doborowi materiałów zlewozmywaki są wyjątkowo trwałe, odporne na zarysowania, uderzenia, a także działanie niskich bądź wysokich temperatur. Ich zaletą jest także ich łatwość w utrzymaniu w czystości. Idealnie gładka powierzchnia produktu sprawia, że wszelkiego rodzaju zabrudzenia, nie mając punktów zaczepienia w postaci szczelin i nierówności, toczą się po niej, co uniemożliwia wniknięcie w strukturę materiału.

 

Fot. Zlewozmywak Ronda D-100 marki Schock  w najnowszej, kolorystycznej odsłonie Canyon.

 

Firma Schock stosuje dwa rodzaje wyjątkowych materiałów, powstałych we własnych laboratoriach – CRISTADUR i CRISTALITE PLUS. Pierwszy z nich cechuje się wyjątkową gładkością, dającą efekt ceramiki, jednak o znacznie trwalszych i solidniejszych właściwościach. Drugi to przede wszystkim szeroka paleta kolorystyczna oraz odporność na działanie promieni UV, co pozwala na długo cieszyć się żywym, nasyconym kolorem produktu, nawet gdy jest narażony na stałe oddziaływanie promieni słonecznych, znajdując się blisko okna. Obie technologie zawierają ponadto antybakteryjną powłokę ProHygienic21, która w skuteczny sposób zapobiega namnażaniu się bakterii na powierzchni zlewozmywaka. Dzięki temu jego użytkowanie jest higieniczne i bezpieczne.

Sprawdź pełną ofertę zlewozmywaków Schock

 

Szeroka paleta barw i wzorów zlewozmywaków

Marka Schock słynie z wyjątkowego designu oraz bogatej kolorystyki, dzięki temu jej produkty dają nieograniczone możliwości w aranżacji kuchni i odnajdują się w wielu stylistykach. Szeroka gama barw zlewozmywaków obejmuje klasyczne szarości, czerń, biel, beż, brąz, jak i odważniejsze np. granat, zieleń, czerwień czy róż. Linia CRISTALITE PLUS regularnie uzupełniana jest o kolejne warianty kolorystyczne, odpowiadające na nowe trendy wnętrzarskie. Ostatnia aktualizacja oferty zawiera trzy ciekawe pastelowe odcienie: sage, canyon i sand.

Schock produkuje nie tylko klasyczne prostokątne i kwadratowe modele, w różnorodnych wariantach rozmiarowych, jedno, dwu- i półtora komorowe, ale także bardziej ekstrawaganckie formy okrągłe, półokrągłe, sześciokątne. Bogata kolekcja produktów zawiera zarówno modele do montażu na równi z blatem, jak i podwieszane lub wpuszczane w blat.

Rozwiązania dla najbardziej wymagających

Technolodzy i projektanci marki Schock skupiają się nie tylko na doskonaleniu materiałów i formy, ale przede wszystkim analizują potrzeby użytkowników, starając się dostarczyć im produkt kompletny, odpowiadający różnym potrzebom i wymaganiom. Dla najbardziej wymagających, ceniących nowoczesny, futurystyczny design, jak i praktyczne rozwiązania ułatwiające pracę w kuchni, Schock ma w swej ofercie zlewozmywak PREPSTATION D-150. Dzięki swojemu kształtowi i akcesoriom w postaci szklanej deski do krojenia, stalowej wkładki oraz ociekacza, może pełnić funkcję dodatkowego blatu roboczego, służącego do przygotowywania posiłków.

Fot. Model PREPSTATION D-150 marki Schock.

 

Jednolita kompozycja

Niemiecki producent, poza zlewozmywakami, oferuje również komplementarne do nich baterie kuchenne. Wybór tego typu produktów jest bardzo szeroki. Dostępne są m.in. baterie, których część wylewki otoczona jest tym samym materiałem z którego wykonano zlewozmywak lub baterie w całości pokryte materiałem  z którego  wykonane są zlewozmywaki. Takie rozwiązanie umożliwia dopasowanie kolorystyczne baterii i zlewozmywaka i stworzenie jednej, spójnej aranżacyjnie całości.

Marka przygotowała ponadto cały szereg akcesoriów dopasowanych do konkretnych modeli zlewozmywaków. W ofercie Schock’a dostępnych jest kilkanaście wariantów desek kuchennych, drewnianych i szklanych oraz kilka rodzajów dozowników na płyn do mycia naczyń. Poza tym marka oferuje różnego rodzaju wkładki i koszyki do zlewozmywaków. Można wykorzystać je na wiele sposobów – mogą służyć do odsączania żywności podczas przygotowywania potraw, można na nich także suszyć naczynia lub potraktować jako przestrzeń na gąbkę oraz inne akcesoria do zmywania. Elementy wykańczające zlew takie jak korki, nakładki czy otwory odpływowe dostępne są w trzech wariantach:  miedzianym, czarnym oraz stalowym, tak by można było je idealnie dopasować do baterii  w tej samej kolorystyce.

 

Fot. Zlewozmywak GREENWICH N-100 marki Schock oraz dodatki w kolorze miedzi, stali i czerni, które można dokupić do każdego modelu zlewozmywaka z linii CRISTADUR.

 


Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 41

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 41

Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 54

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 54

Warning: Undefined variable $i in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 61
Piekarnik Ani
13 stycznia 2019, 19:12
2/0

Jakość jakością ale cena zwala z nóg :/

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95