kuchnieportal

Meble kuchenne w perfekcyjnej odsłonie

Meble kuchenne w perfekcyjnej odsłonie

Technologia i piękny design z sukcesem łączą się w kuchni. Nowoczesne rozwiązania są sprzymierzeńcem osób, którym zależy zarówno na funkcjonalności, jak i interesującym wyglądzie wnętrza. Zobaczmy kilka propozycji firmy PEKA, które pomogą urządzić kuchnię w perfekcyjnej odsłonie.

Spiżarnia w małej kuchni? To nie problem!

Zacznijmy od koszy cargo, które zdecydowanie podnoszą wygodę korzystania z kuchni. Trudno wyobrazić sobie bez nich funkcjonalne meble. Dlaczego? Kosze i półki typu cargo zapewniają pełny wgląd i łatwy dostęp do przechowywanych produktów. PEKA proponuje nam m.in. wysokie wyciągi DISPENSA oraz TANDEM – idealne do zabudowy słupkowej oraz wyższych szafek.

  • DISPENSA praktycznie zagospodarowuje wąskie moduły mebli (jest przeznaczona do frontów o szerokości od 150 do 300 mm).
  • TANDEM to bardzo pojemne cargo otwierane jak lodówka (dostosowane do frontów o szerokości 450, 500 i 600 mm). W tym systemie kosze są montowane m.in. na wewnętrznej stronie frontów.

Systemy DISPENSA i TANDEM pomagają urządzić funkcjonalną spiżarnię w obrębie mebli kuchennych. Nie potrzebujemy osobnego pomieszczenia, aby stworzyć wygodny schowek na przetwory i inne pojemniki z tzw. suchą żywnością. Zapasy są zgromadzone w jednej części mebli, co zapewnia lepszą organizację przestrzeni.

Fot. DISPENSA, PEKA 

 

Fot. TANDEM, PEKA 

Minimalistyczne i eleganckie szuflady, które zdobią kuchnię

Praktycznym dopełnieniem systemów cargo są szuflady. Montowane na prowadnicach z pełnym wysuwem także zapewniają wygodny dostęp do zawartości. Nowoczesne szuflady mogą być również ozdobą kuchni, ponieważ projektanci z rosnącą dbałością podchodzą do tego elementu mebli. Przykładem są designerskie szuflady Nova Pro Scala firmy GRASS , które od niedawna pojawiły się w ofercie PEKA. Szuflady wyróżniają się perfekcyjnie prostymi liniami oraz jednolitą kolorystyką wszystkich elementów konstrukcyjnych. Dzięki temu wyglądają nowocześnie i bardzo elegancko. Do wyboru mamy 3 wersje: białą, srebrną i antracytową.

Ponadto szuflady Nova Pro Scala wyróżniają się płynnością ruchów, a amortyzator Soft-close gwarantuje ich ciche i delikatne zamykanie. Piękno i funkcjonalność w jednym produkcie.

Nowości PEKA - szuflady NOVA PRO SCALA

Fot. Szuflady Nova Pro Scala, PEKA

Lekkie otwieranie i ciche zamykanie szuflad

System prowadnic do szuflad skrzyniowych DNAPRO to kolejna nowość PEKA. Na ich bazie wykonamy stylowe szuflady w różnych odsłonach: z frontami z płyty wiórowej, sklejki, MDF czy litego drewna; ze skrzynią z płyty bądź drewna; z uchwytami lub w systemie bezuchwytowym.

System prowadnic DNAPRO umożliwia tworzenie wysokich i szerokich schowków o dopuszczalnym obciążeniu 40 kg. Ponadto technologia Soft-close zapewnia ich delikatne i płynne zamykanie. Jeżeli dodamy do tego wyjątkowe lekkie otwieranie, otrzymamy trwałe szuflady o bardzo wysokim komforcie użytkowania.

Nowści PEKA - Prowadnice do szuflad skrzynkowych

13.07.2018

 


Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 41

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 41

Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 54

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 54

Warning: Undefined variable $i in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 61
Wiki
5 grudnia 2018, 23:17
2/0

Fajne i praktycze

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95