kuchnieportal

Jesienna edycja targów VITREL w Zakopanem

W dniach 23 – 25 września w Zakopanem odbędzie się jesienna edycja targów Szkła i Ceramiki, Artykułów do Wyposażenia Kuchni i Wystroju Wnętrz  VITREL. To uznane w kraju i za granicą wydarzenie skupiające przedstawicieli branży.
 

Jesienna-edycja-targów-VITREL-w-Zakopanem.jpg

W targach VITREL weźmie udział ponad 160 wystawców z kraju i zza granicy, którzy prezentować będą zróżnicowany wybór produktów w 4 segmentach tematycznych: KREACJA STOŁU, WYPOSAŻENIE KUCHNI, DEKORACJA WNĘTRZ, TARASÓW I OGRODÓW, UPOMINKI I PAMIĄTKI.

Wśród prezentowanych produktów znajdą się również artykuły dedykowane przestrzeni kuchennej, m.in.

  • popularne naczynia kuchenne w atrakcyjnych cenach
  • profesjonalne naczynia do gotowania i pieczenia, wyróżniające się doskonałą jakością i designem
  •  akcesoria i galanteria kuchenna.

Na targach VITREL zostaną zaprezentowane produkty kuchenne znanych, cenionych marek z Polski i całej Europy, takich jak: Bugatti, Fissler, Vinzer, Oscar Cook, Valdinox, Bredemeijer; GAT, Gefu, Jamie Olver, Eva solo, Simplehuman, Lekue i wielu innych.

Targi odbędą się w dniach:
23 września  (środa) w godz. 9.00  18.00
24 września  (czwartek) w godz. 9.00  18.00
25 września  (piątek ) w godz. 9.00  16.00

W piątek, po godz. 13.00 będzie możliwość zakupienia towarów w cenach promocyjnych od wystawców. Wstęp na targi jest bezpłatny. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie organizatora: www.vitrel.com.pl

 

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar 

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95