kuchnieportal

Baterie ze stali nierdzewnej – niezawodny element kuchni

Strefa zmywania to miejsce w kuchni, które narażone jest na działanie szkodliwych czynników mechanicznych i środków czyszczących. Sposobem na zapewnienie jej trwałości są baterie zlewozmywakowe wykonane ze stali nierdzewnej, które stanowią trwały i praktyczny element wyposażenia wnętrza. Modele wykonane z takiego materiału znajdziemy w ofercie znanego producenta armatury  łazienkowej i kuchennej Grupy Blue Water. 

Baterie ze stali nierdzewnej
Fot. Bateria zlewozmywakowa CORSA INOX stal szczotkowana, Grupa Blue Water, www.artplatino.pl 

Materiał wykorzystany w produkcji armatury jest jednym z najważniejszych wyznaczników jej jakości. Stal nierdzewna pozwala stworzyć wytrzymałą i funkcjonalną baterię kuchenną, która będzie trwałym dopełnieniem zlewozmywaka.

Baterie wykonane ze stali nierdzewnej są niezwykle praktyczne. Łatwo jest utrzymać je w czystości, a ich higieniczna powierzchnia jest bezpieczna dla produktów spożywczych, które znajduje się w strefie zmywania. Dodatkowym atutem stali nierdzewnej wykorzystywanej w produkcji armatury, jest jej wytrzymałość. Wykazuje dużą odporność na szkodliwe działanie środków chemicznych oraz na uderzenia ? nie musimy obawiać się, że w czasie zmywania naruszymy jej powierzchnię. To bardzo ułatwia i usprawnia wykonywanie prac kuchennych.

Niezawodne i perfekcyjnie dopracowane baterie ze stali nierdzewnej odnajdziemy w ofercie Grupy Blue Water. Baterie ARADA INOX, CORSA INOX i TORINO INOX to połączenie nowoczesnego design i wysokiej jakości wykonania. Pomagają one efektownie i funkcjonalnie zaaranżować strefę zmywania. Każdemu właścicielowi kuchni zależy bowiem, aby elementy jej wyposażenia były nie tylko praktyczne, ale również współgrały z jej stylistyką. Baterie wykonane ze stali nierdzewnej zachowują doskonały wygląd i sprawiają wrażenie nowych nawet po wielu latach użytkowania.

Baterie ze stali nierdzewnej
Fot. Bateria zlewozmywakowa ARADA INOX, Grupa Blue Water, www.artplatino.pl 

ARADA INOX odznacza się perfekcyjnie dobranymi proporcjami wielkości baterii. Jej dodatkowym atutem jest wyciągana wylewka z bardzo długą i ergonomiczną dźwignią przepływu wody, która sprawia, że korzystanie z niej jest łatwe i wygodne.

Bateria CORSA INOX wyposażona w wyciąganą wylewkę dostępna jest w dwóch rodzajach wykończenia: stal szczotkowa i stal szczotkowana połączona z  czarnym matem. To wyjątkowo efektowny design, który świetnie sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach kuchennych.

Baterie ze stali nierdzewnej   Baterie ze stali nierdzewnej
Fot. Bateria zlewozmywakowa TORINO INOX,                         Fot. Bateria zlewozmywakowa CORSA INOX
Grupa Blue Water,  
www.artplatino.pl                                         czarny mat, Grupa Blue Water,  www.artplatino.pl  

Natomiast bateria TORINO INOX dedykowana jest w szczególności osobom, które chcą mieć łatwy dostęp do smacznej i zdrowej wody filtrowanej. TORINO INOX posiada dwa niezależne obwody, dzięki którym użytkownik może z jednego kranu uzyskać wodę wodociągową i filtrowaną. Płyny nie mieszają się z sobą ? niezależne obwody odseparowują je, dzięki czemu nie ma konieczności montowania dodatkowego kranika. TORINO INOX wyposażone jest w dwie dźwignie, z których jedna służy jako mieszacz  wody ciepłej i zimnej a druga do  uruchomienia wypływ wody filtrowanej (z filtrów). Bateria porządkuje przestrzeń w kuchni i pomaga stworzyć spójną aranżację.

Wszystkie baterie ze stali nierdzewnej od Blue Water posiadają 5-letnią gwarancję oraz atest higieniczny PZH.
Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95