kuchnieportal

Aerator STAR/STOP – oszczędzaj wodę jednym kliknięciem

Oszczędzając wodę osiągamy co najmniej dwie korzyści – niższe rachunki i bogatsze w zasoby wodne środowisko. Najkorzystniej jest, kiedy ekologia idzie w parze z funkcjonalnością i wygodą  wykonywania codziennych prac domowych. Przykładem tego jest nowy aerator START/STOP marki Deante, który pomaga zredukować zużycie wody do 48% za pomocą jednego ruchu! 

Aerator-STAR/STOP?oszczędzaj-wodę-jednym-kliknięciem.jpg
Fot. Aerator START/STOP, Deante

Statystycznie jedna osoba zużywa aż 130 litrów wody dziennie. Liczbę te można zdecydowanie zmniejszyć, zmieniając codzienne nawyki, m.in. częściej zakręcając wodę podczas zmywania czy płukania warzyw i owoców. Jednak manipulowanie dźwignią przy zajętych lub zabrudzonych jedzeniem rękach jest niewygodne i niehigieniczne. Aerator START/STOP pozwala natomiast zredukować zużycie wody niemal o połowę bez konieczności dotykania armatury! Wyposażony jest w przycisk, który wystarczy dotknąć (np. wierzchem dłoni czy nadgarstkiem), aby otworzyć i zamknąć dopływ wody ? jeden szybki ruch wystarczy, aby w konsekwencji zmniejszyć zużycie wody nawet o 48% w porównaniu do innych aeratorów.

Aerator STAR/STOP jest prosty w montażu i użyciu. Wystarczy:

  • umieścić urządzenie na końcu wylewki baterii,
  • odchylić dźwignię mieszacza lub ustawiając przy tym pożądaną temperaturę wody,
  • nacisnąć przycisk na aeratorze (co uruchamia wypływ wody),
  • ponownie nacisnąć przycisk (co zamknie wypływ wody),
  • po zakończeniu użytkowania zamknąć dźwignię mieszacza.

Aerator START/STOP dostosowany jest do większości baterii dostępnych na rynku. Można zainstalować go na najbardziej popularnym gwincie M24x1. Posiada również adapter do gwintów M22x1.
Szczegółowe informacje na temat produktu oraz film przedstawiający jego działanie znajdziecie na stronie: www.deante.pl
Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar 

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95