kuchnieportal

Zlewozmywaki i baterie kuchenne – nowy design i nowe funkcjonalności.

Zlewozmywaki i baterie kuchenne – nowy design i nowe funkcjonalności.

Schock jest producentem zlewozmywaków granitowych od dziesięcioleci. Firma ta znana jest na skale światową z produkcji zlewozmywaków dla wielu renomowanych producentów armatury. Dystrybucją produktów tej niemieckiej firmy na terenie naszego kraju zajmuje się polska firma CCI.
 

W styczniu bieżącego roku firma Schock wypuściła na rynek kilka nowości – urządzenia niezbędne w każdej kuchni w nowych designerskich kolorach. Kolor Earth polecany jest wszystkim tym, którzy kochają przyrodę. Wraz z efektem metalicznym świetnie łączy się z elementami w odcieniu pastelowym. Jest on oferowany w materiale Cristadur w prawie wszystkim modelach. Ladon – dozownik i pokrętło do korka automatycznego. Nowoczesne rozwiązanie tej firmy pozwala na wykorzystanie dozownika, jako pokrętła do korka, czego nie dało zrobić się w dotychczasowych zlewozmywakach.

Karpo – Pro – bateria, która cechuje oryginalny design i zwiększona liczba funkcji. Stworzona dla tych, którzy kochają gotować. Pozwala na bardziej wydajną i efektywną pracę dzięki dwóm wylewkom: ruchomej i stałej. Ułatwia napełnianie i mycie naczyń. Znacznym plusem jest funkcja oszczędzania wody. Bateria dostępna w wersji chrom.
Mono N – 100 L, czyli zlewozmywak do dużych kuchni. Posiada 8 wersji kolorystycznych, może być wpuszczany w blat lub podblatowy.

Wszystkie zlewozmywaki firmy Schock posiadają bogatą kolorystykę i wyjątkowy design. Wykonane są z materiałów antybakteryjnych, utrzymanie ich w czystości nie stanowi żadnego problemu. Są one bezpieczne w kontakcie z żywnością oraz odporne na plamy, zadrapania i uderzenia, zmiany temperatur oraz działania substancji chemicznych.

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95