kuchnieportal

Zlewozmywak zgodny ze stylem kuchni

Nowoczesne zlewozmywaki powinny odznaczać się nie tylko doskonałą jakością, ale również dopracowanym designem. Jaki model wybrać, aby współgrał on ze stylem kuchni i stanowił jej praktyczną ozdobę? 

Zlewozmywak-dostosowany-do-stylu-kuchni.jpg
Fot. Zlewozmywak granitowy Opus D-150, Schock

1. Kuchnia w stylu vintage

W kuchni vintage królują meble, sprzęty i akcesoria kuchenne imitujące przedmioty z dawnych lat. W rzeczywistości powinny być to rzeczy wysokiej jakości i niezwykle wytrzymałe, którym upływ czasu nadaje szlachetności. W ten wymóg doskonale wpisują się zlewozmywaki firmy Schock – producenta i wynalazcy zlewozmywaków granitowych klasy premium. Powstają one z mieszkanki kwarcu (najtwardszego składnika granitu) i akrylu. Dzięki takiemu połączeniu składników zlewozmywaki Schock są niezwykle odporne zarówno na działanie czynników mechanicznych, jak i chemikaliów, barwników czy promieni UV.

Zlewozmywak-dostosowany-do-stylu-kuchni-2.jpg
Fot. Zlewozmywak granitowy Mono D-100 w wykończeniu Vintage, Schock

Firma Schock wzbogaciła swoją ofertę o nową linię kolorystyczną ? Vintage, która doskonale komponuje się z kuchniami zaaranżowanymi w dawnym stylu. Vintage to metaliczny brąz z efektami przetarcia, który nadaje zlewozmywakom wygląd przedmiotów wiekowych i używanych. Rezultat ten uzyskano dzięki nowej, opatentowanej technologii wykańczania powierzchni. W kolorze Vintage dostępne są modele: Mono, Signus, Opus, Horizont, Waterfall, Lotus.

Zlewozmywak-dostosowany-do-stylu-kuchni-3.jpg
Fot. Zlewozmywak granitowy Grando M-100, Schock. 

Kuchni w stylu vintage uroku doda również zlewozmywak modułowy Grando M-100. Swoim wyglądem nawiązuje do modeli z lat 50 i stanowi oryginalną ozdobę wnętrza.  Ponadto, dzięki dużej komorze i dodatkowej, szklanej desce, korzystanie z niego jest bardzo wygodne. Grando M-100 będzie funkcjonalnym i estetycznym uzupełnieniem kuchni w dawnym stylu.

2. Kuchnia black&white

Łączenie bieli i czerni to popularny trend aranżacyjny, który nadaje wnętrzu eleganckiego i ponadczasowego charakteru. Dopełnieniem kuchni black&white jest armatura utrzymana w obowiązującej w tym stylu palecie barw. Firma Schock oferuje szeroki wybór białych i czarnych zlewozmywaków, które zarówno kolorystyką, jak i perfekcyjnym wykonaniem wkomponuje się w elegancki wygląd kuchni black&white. W zależności od metrażu wnętrza, można wybrać wygodne zlewozmywaki dwu- i półtorakomorowe, jak np. model Signus D-150 czy też funkcjonalne zlewozmywaki jednokomorowe, np. okrągły Mono R-100.

Zlewozmywak-dostosowany-do-stylu-kuchni-4.jpg
Fot. Zlewzomywak  granitowy Signus D-150 Puro,Schock

Zlewozmywaki granitowe Schock tworzone są ze starannie wyselekcjonowanych, zaokrąglonych kawałków kwarcu. Dzięki temu odznaczają się doskonale gładką powierzchnię bez porów. Brak załamań i mikroszczelin sprawia, że wszelkie zabrudzenia ?toczą się? po ich powierzchni i są bardzo łatwe do usunięcia. Technologia zastosowana przez firmę Schock sprawia, że nawet krystalicznie białe zlewozmywaki są łatwe w utrzymaniu czystości, a kuchnia black&white estetyczna i funkcjonalna.

3.  Kuchnia glamour

Kuchnia w stylu glamour ma olśniewać i zachwycać swoją elegancją. Zarówno dodatki, jak i przedmioty użytkowe powinny stanowić jej ozdobę. Wymóg ten dotyczy również elementów strefy zmywania. Firma Schock opracowała materiał, który upodabnia powierzchnię zlewozmywaka do lustrzanej tafli – Cristadur? Glossy. Cristadur? Glossy sprawia, że zlewozmywak zyskuje wyjątkowo gładką i błyszcząc powłokę, dzięki czemu prezentuje się elegancko i szykownie.
Zlewozmywak-dostosowany-do-stylu-kuchni-5.jpg
Fot. Zlewozmywak granitowy Vero N-100 magma w wersji Glossy, Schock.

4. Kuchnia w stylu pop-art

Pop-art to zabawa formą, kolorem oraz poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań w aranżacji wnętrz. W kuchniach urządzonych w tym stylu dominują mocne kolory, często dobierane na zasadzie kontrastu. To propozycja dla osób, które nie boją się nieszablonowych rozwiązań i chcą wyróżnić swoje wnętrze.

W stylu pop-art ważną rolę odgrywają przedmioty użytkowe, które mają być funkcjonalne a jednocześnie współtworzyć oryginalny wystrój. Niepowtarzalne możliwości aranżacyjne daje różnobarwny zlewozmywak Cristalite? Nemo N-100S od firmy Schock. Model ten dostępny jest w kolorach: pomarańczowym (Breight Orange), zielonym (Peppergreen), niebieskim (Ocean Blue), różowym (Pink) oraz żółtym (Sun Flower). Ponadto Nemo N-100S, podobnie jak inne zlewozmywaki Schock, wyposażony jest w powłokę antybakteryjną ProHygienic21. Zapobiega ona namnażaniu się bakterii na jego powierzchni, dzięki czemu pozostaje on higienicznie czysty i bezpieczny.

Zlewozmywak-dostosowany-do-stylu-kuchni-5.jpg
Fot. Zlewzmywaki granitowe Nemo N-100S, Schock

Produkty Schock to połączenie zaawansowanych rozwiązań technologicznych i śmiałych pomysłów projektowych. Pozwalają one stworzyć funkcjonalną strefę zmywania, odpowiadającą różnorodnym zamysłom i stylom aranżacyjnym.
Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95