kuchnieportal

Wyspa kuchenna z elektrycznie rozsuwanym blatem

Wyspy kuchenne podkreślają nowoczesny design pomieszczenia i podnoszą jego funkcjonalność. Nie w każdej kuchni jest jednak wystarczająco miejsca, aby umieścić w nich ten element wyposażenia. Rozwiązaniem może być wyspa kuchenna z elektrycznie rozsuwanym blatem zaprojektowana przez Kuchnie Hildebrandt z Poznania, którą łatwo można dopasować do pomieszczeń o różnych wymiarach.

Wyspa kuchenna z elektrycznie rozsuwanym blatem
Fot. Kuchnie Hildebrandt

Wyspa kuchenna z blatem sterowanym elektronicznie sprawdzi się nawet w niewielkich pomieszczeniach, w których ważne jest ergonomiczne rozplanowanie przestrzeni. Składa się ona z dwóch części, które po złożeniu idealnie się na siebie nakładają i tworzą spójną całość bez widocznych spoiw. Wierzchnią część stanowi jednolity blat, który można wykorzystywać jako przestrzeń roboczą czy stolik. Po jego rozsunięciu użytkownik otrzymuje dostęp do zamontowanej w wyspie płyty indukcyjnej. W zależności od potrzeb, można użytkować jedną lub dwie części jednocześnie. Natomiast korzystanie z piekarnika jest w pełni uniezależnione od ułożenia blatów.

Blat wykorzystany w projekcie Kuchnie Hildebrandt, to produkt firmy DuPont. Wykonany jest z higienicznego i bezpiecznego dla żywności  kompozytu Corian?.  Prawidłowo czyszczony materiał Corian? jest odporny na bakterie, grzyby i pleśnie. Ponadto jego gładka powierzchnia bez porów uniemożliwia wnikanie pod nią zarazków.

Wyspa marki Kuchnie Hildebrandt łączy w sobie zaawansowaną technologię oraz ciekawy design. Nowoczesny, gładki blat połączony  jest z frontami lakierowanymi na wysoki połysk. Zrezygnowano w niej z wystających uchwytów i zastąpiono je frezowanymi, minimalistycznymi zamiennikami. Wyspa wyposażona jest w szuflady wewnętrzne BLUM.

Działanie wyspy można zobaczyć na filmie umieszczonym na stronie Kuchnie Hildebrandt: http://kuchnie-hildebrandt.com/video/

 

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95