kuchnieportal

Wyposażenie mebli kuchennych. Zadbaj o porządek w swoje kuchni

Wyposażenie mebli kuchennych. Zadbaj o porządek w swoje kuchni

Jak zadbać o porządek na zewnątrz, jak i w środku mebli? Pomogą nam w tym pojemne, dobrze zaprojektowane
i praktycznie wyposażone szuflady. Systemy organizacji wewnętrznej sprawiają, że każda rzecz ma swoje ustalone miejsce.

Wyposażenie mebli kuchennych: wkłady na sztućce 

Wkłady dzielą wnętrze szuflady na kilka mniejszych przegród. W każdej możemy przechowywać inny rodzaj sztućców i przyborów kuchennych, dzięki czemu ich odszukanie staje się proste. Jednocześnie łatwiej zachować porządek wewnątrz schowka. W ofercie firmy GTV znajdziemy eleganckie wkłady do szuflad WOOD’IN’SET, w których duży nacisk położono nie tylko na funkcjonalność, ale również estetykę. – Bukowe, lakierowane drewno wykorzystane w organizerach linii WOOD’IN’SET jest alternatywą dla dobrze znanych, plastikowych i metalowych pojemników – mówi Joanna Repko, Starszy Specjalista ds. Marketingu w firmie GTV.

Wyposażenie mebli kuchennych - drewniane wkłady do szuflad

Fot. Organizery WOOD’IN’SET, GTV

Organizery WOOD’IN’SET pozwalają nam dowolnie zorganizować wnętrze szuflady. Bazowym elementem systemu są drewniane wkłady Customi podzielone na kilka mniejszych komór (o różnej konfiguracji, w zależności od modelu). Każdy z wkładów możemy uzupełnić o  dodatkowe akcesoria, odpowiadające potrzebom naszej kuchni. Do wyboru mamy:

  • blok na noże z 5 przegrodami. Pozwala bezpiecznie przechowywać noże, zapobiega ich niszczeniu się oraz zarysowywaniu ostrzami wnętrza szuflady;
  • uchwyt na folię spożywczą, który dodatkowo umożliwia jej dzielenie na części;
  • półeczkę ze skosami przeznaczoną do przechowywania przypraw. Dzięki niemu bez trudu odnajdziemy niezbędną w danej chwili paczkę ziół.
Wyposażenie mebli kuchennych - drewniane wkłady do szuflad na noże i przyprawy

Fot. Organizery WOOD’IN’SET, GTV

Wyposażenie mebli kuchennych: relingi i listwy do szuflad

Częstym problemem w kuchni jest przesuwanie się i przewracanie opakowań podczas otwierania czy zamykania szuflad. Wystarczy bardziej dynamiczny ruch, aby mąka, płatki śniadaniowe czy cukier wysypały się z niedomkniętego pojemnika. Jak temu zapobiec? Zamontujmy relingi i listwy poprzeczne, które podzielą szufladę na mniejsze pola. Zapobiegają one przesuwaniu się i przewracaniu opakowań, a dodatkowo zapewniają bardziej przejrzystą organizację schowka.

Wyposażenie mebli kuchennych - listwy i relingi do szuflad

Fot. Relingi i listwy do szuflad, GTV

Wyposażenie mebli kuchennych: systemy narożne

Narożnik to najbardziej problematyczny i trudny do zagospodarowania fragment mebli. Ograniczony dostęp utrudnia jego pełne wykorzystanie oraz utrzymanie porządku wewnątrz zabudowy. Jednocześnie jest to część idealna do przechowywania ciężkich naczyń i garnków.  Aby móc wykorzystać jej potencjał, firma GTV proponuje nam praktyczne kosze cargo.

Funkcjonalne Cornery – idealne do część narożnych mebli – dają możliwość samodzielnego doboru rozstawu wysokości koszy. Wysuwane lub obrotowe elementy idealnie sprawdzą się w przypadku przechowywania garnków, patelni, pokrywek, chemii gospodarczej czy produktów spożywczych, a jeden prosty ruch pozwoli na pełen dostęp do zawartości szafki – rekomenduje Joanna Repko.

30.10.2017


Warning: Undefined variable $i in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 61
Sylwia
7 grudnia 2017, 23:04
0/0

Mam u siebie drewniane wkłady i polecam. Ułatwiają zachowanie porządku i wyglądają super

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95