kuchnieportal
5 5 55

Targi Wyposażenia Wnętrz ARANŻACJE Scena Design 2015

W dniach 23-25 października w lubelskim Centrum Targowo-Wystawienniczym odbędą się Targi Wyposażenia Wnętrz ARANŻACJE Scena Design. Wydarzenie dedykowane jest osobom profesjonalnie zajmującym się projektowaniem i urządzaniem wnętrz, jak i miłośnikom aranżacji i designu. 

Targi-Wyposażenia-Wnętrz-Aranżacje-Scena-Design.jpg

Osoby, które odwiedzą targi będą mogły zapoznać się z aktualnymi trendami w obszarze aranżacji wnętrz. Zakres tematyczny wydarzenia obejmuje m.in. narzędzia i usługi wykończeniowe, usługi projektowe, meble i akcesoria do wyposażenia wnętrz.

Nowością na targach ARANŻACJE będzie Scena Design, która podzielona została na pięć obszarów tematycznych:
?

  • Awangarda – zostaną na niej zaprezentowane oryginalne i nowatorskie realizacje wykonane przez projektantów, architektów wnętrz, instytucje i biura projektowe.  
  • Blok – w jego ramach odbędą się wykłady, dyskusje i spotkania z osobami cenionymi w świecie designu i architektury.
  • Moda design – jesteś ciekawy najnowszych trendów we wzornictwie? Tutaj je zobaczysz!
  • Baby design – design tworzony z myślą o najmłodszych.
  • Drogowskaz design – przestrzeń warsztatów i pokazów dających możliwość twórczej pracy koncepcyjnej pod okiem specjalistów.

 
Gość Specjalny Targów ARANŻACJE
 
Dodatkową atrakcją targów, będzie spotkanie z Gościem Specjalnym. W tym roku jest nim Paul „Breshke” Czyżewski, projektant i designer młodego pokolenia, który już zdążył zdobyć uznanie na arenie między narodowej. Paul wykonywał zlecenia dla firm z Australii, Holandii, Niemiec, USA czy Chin. Specjalizuje się w projektowaniu w dziedzinie motoryzacji, industrial design oraz  wnętrz budynków.
 
Równolegle do targów ARANŻACJE odbędą się Targi Mieszkań i Nieruchomości – Jesień 2015. Więcej informacji znajduje się na stronach: www.aranzacje.targi.lublin.pl i www.mieszkania.targi.lublin.pl
 

Dołącz do dyskusji