kuchnieportal

Targi mebli kuchennych Hausmesse 2019

Targi mebli kuchennych Hausmesse 2019

Fot. Nolte Küchen

Rozpoczyna się kolejna edycja targów mebli kuchennych Haüsmesse. Między 13 a 20 września najwięksi niemieccy producenci mebli zaprezentują odwiedzającym nowości i inspiracje na kolejny sezon.

Targi Hausmesse w niewielkiej niemieckiej miejscowości Löhne w Nadreni Północnej-Westfalii każdego roku przyciągają tysiące przedstawicieli branży meblarskiej: detalistów, projektantów oraz architektów z całego świata, którzy odwiedzają fabryki największych niemieckich producentów mebli i wyposażenia kuchni. Źródłem inspiracji wnętrzarskich są tutaj prezentacje premierowych kolekcji najlepszych niemieckich marek.

Dzięki najnowocześniejszym technologiom produkcji oraz materiałom najwyższej jakości, ekspozycje zaskakują nie tylko funkcjonalnością produktów ale także ich wyjątkowym designem. Stałe zaskakiwanie uczestników targów nowoczesnymi projektami to przykład ciągłego rozwoju branży i kreatywnego podejścia do projektowania mebli.

Podczas targów Hausmesse 2019 będziemy mogli zapoznać się m.in. z kolekcją firmy Nolte Küchen, zajmującą się produkcją mebli kuchennych klasy premium. Podczas ubiegłej edycji hasłem przewodnim przygotowanej przez markę wystawy było „Moje życie – mój styl – moja kuchnia” i prezentacja m.in. nowej linii frontów bazujących na materiałach pochodzących z recyklingu, fornirów o unikalnej kolorystyce czy ciekawych systemów podświetlanych półek będących uzupełnieniem podstawowych kolekcji. Czym Nolte zaskoczy swoich klientów i partnerów biznesowych w tym roku? O tym przekonamy się już 13 września.

 

Area30

Równolegle odbędą się targi area30 – czyli największe na świecie specjalistyczne targi kuchenne dla profesjonalistów z branży. Od początku swojej działalności cieszą się one dużą popularnością wśród wystawców i odwiedzających. To tutaj liderzy o ugruntowanej pozycji na rynku, a także nowi przedsiębiorcy z innowacyjnymi pomysłami biznesowymi, spotykają się aby dyskutować o europejskim przemyśle kuchennym. Jesienna edycja tragów w Löhne obejmie w głównej mierze usługi z zakresu projektowania i architektury wnętrz, dużych punktów sprzedaży i sieci handlowych. Na targach zaprezentują się m.in.: marka Amica, Avonite, BAX Küchenmanufaktur, Candy.

 

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95