kuchnieportal
5 5 51

Targi ?Dom i otoczenie? w Katowicach – podsumowanie

17 maja w Katowicach zakończyły się Targi „Dom i otoczenie”. W trakcie dwóch dni trwania tragów swoją ofertę zaprezentowało 100 firm z branży budowlanej, instalacyjnej i wyposażenia wnętrz. 

Targi-Dom-i-otoczenie.jpg

Tegoroczną edycję targów odwiedziło aż 3 tys. zwiedzających. Mogli oni zapoznać się z nowościami rynkowymi, uzyskać szczegółowe informacje na temat prezentowanych produktów, a także wziąć udział w konkursie. Wśród osób, które prawidłowo wypełniły kupon konkursowy, zostały rozlosowane nagrody o łącznej wartości 20 000 zł.

Jednymi z wiodących produktów prezentowanych na targach były systemy wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania, stolarka drzwiowa i okienna, najnowocześniejsze materiały z zakresu eko, czyli solary oraz panele fotowoltaiczne.  

Podczas trwania targów zostały również rozstrzygnięte konkursy dla wystawców. Wśród nich nagrodzeni zostali:
?
w kategorii „Najlepszy produkt”:
??

  • CLIC HOUSE Sosnowice za prezentację technologii budowy budynków THERMOCLIC
  • GAMEBO-DOM za prezentację ścian zewnętrznych o przenikalności 0,11 W/m.kw K i 0,097
  • LINTON s.c. PPHU Żywiec za prezentację systemu dekoracji budynków LINTON

w kategorii „Kreatywna prezentacja produktu na stoisku”:?
?

  • VILLA GLASS STUDIO Krosno
  • FERN FLOWER Kędzierzyn Koźle
  • MULTIKO VETREX Bielsko Biała

Natomiast Nagroda Organizatora trafił do firmy KOMIZ Pleszew za prezentację SZTOKER-Kocioł C.O z automatycznym podajnikiem paliwa oraz firmy PURTECH POLAND Będzin za prezentację Doskonałej Izolacji Pianką QUADFOAM 500.

Patronem medialnym wydarzenia był serwis kuchnieportal.pl. Więcej informacji znajduje się na stronie organizatora, PROMOCJA-TARGI: www.promocja-targi.pl

Dołącz do dyskusji