kuchnieportal

Targi ?Dom i otoczenie? w Katowicach – podsumowanie

17 maja w Katowicach zakończyły się Targi „Dom i otoczenie”. W trakcie dwóch dni trwania tragów swoją ofertę zaprezentowało 100 firm z branży budowlanej, instalacyjnej i wyposażenia wnętrz. 

Targi-Dom-i-otoczenie.jpg

Tegoroczną edycję targów odwiedziło aż 3 tys. zwiedzających. Mogli oni zapoznać się z nowościami rynkowymi, uzyskać szczegółowe informacje na temat prezentowanych produktów, a także wziąć udział w konkursie. Wśród osób, które prawidłowo wypełniły kupon konkursowy, zostały rozlosowane nagrody o łącznej wartości 20 000 zł.

Jednymi z wiodących produktów prezentowanych na targach były systemy wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania, stolarka drzwiowa i okienna, najnowocześniejsze materiały z zakresu eko, czyli solary oraz panele fotowoltaiczne.

Podczas trwania targów zostały również rozstrzygnięte konkursy dla wystawców. Wśród nich nagrodzeni zostali:

w kategorii ?Najlepszy produkt?:

  • CLIC HOUSE Sosnowice za prezentację technologii budowy budynków THERMOCLIC
  • GAMEBO-DOM za prezentację ścian zewnętrznych o przenikalności 0,11 W/m.kw K i 0,097
  • LINTON s.c. PPHU Żywiec za prezentację systemu dekoracji budynków LINTON

w kategorii ?Kreatywna prezentacja produktu na stoisku?:

  • VILLA GLASS STUDIO Krosno
  • FERN FLOWER Kędzierzyn Koźle
  • MULTIKO VETREX Bielsko Biała

Natomiast Nagroda Organizatora trafił do firmy KOMIZ Pleszew za prezentację SZTOKER-Kocioł C.O z automatycznym podajnikiem paliwa oraz firmy PURTECH POLAND Będzin za prezentację Doskonałej Izolacji Pianką QUADFOAM 500.

Patronem medialnym wydarzenia był serwis kuchnieportal.pl. Więcej informacji znajduje się na stronie organizatora, PROMOCJA-TARGI: www.promocja-targi.pl

 

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar 

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95