kuchnieportal

Popularne modele frontów BRW z oferty Hurtowni Frontów MBS

Fronty BRW to cenione artykuły wśród producentów mebli kuchennych. W ofercie Hurtowni Frontów MBS z Sadów (woj. wielkopolskie) znajdziemy wiele modeli tej marki przeznaczonych zarówno dla kuchni nowoczesnych, jak i klasycznych. Które z nich cieszą się szczególnym uznaniem fachowców? 

Fronty Tafla Reling

Model Tafla Reling został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami obowiązującymi w aranżacji wnętrz ? na jego bazie można wykonać nowoczesną i elegancką zabudowę. Prosta linia frontu doskonale bowiem pasuje do minimalistycznych, zgeometryzowanych kuchni. Wyróżnia się on relingiem montowanym na pióro-wpust (reling dostępny w wersji stal szczotkowana, aluminium lub czarny). Pozwala to na rezygnacje z tradycyjnych uchwytów i zachowanie jednolitej bryły zabudowy.

Popularne-modele-frontów-BRW-z-oferty-Hurtowni-Frontów-MBS.jpg
Fot. Fronty Tafla Reling, producent BRW. Fronty dostępne w oferice hurtowni MBS

Zewnętrzna strona Tafla Reling wykończona jest w folią PCV (folia dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej, m.in. w bieli, beżu, czerni, czerwieni i różnych wybarwieniach drewna).  Grubość frontu wynosi 19 mm.

Fronty Merigo

Merigo to nowoczesny model z klasycznym detalem, czyli pojedynczym podfrezowaniem. Doskonale sprawdzi się w stonowanych i wysmakowanych projektach kuchni. Front dostępny jest w trzech wersjach: front pełny, witryna przefrezowana i witryna ze szkłem mlecznym V2.

Strona zewnętrzna Merigo pokryta jest folią PVC. Hurtownia MBS oferuje modele zarówno jednobarwne, jak i wiernie imitujące wygląd drewna.

Popularne-modele-frontów-BRW-z-oferty-Hurtowni-Frontów-MBS-2.jpg
Fot. Fronty Merigo, producent BRW. Fronty dostępne w oferice hurtowni MBS
Fronty Parma

Fronty Parma zostały zaprojektowane z myślą o kuchniach klasycznych. Ich wyróżnikiem i stylową ozdobą jest wielopoziomowy frez wewnętrzny. Parma to propozycja dla miłośników tradycyjnych i bardzo eleganckich wnętrz. Uzupełnieniem frontów Parma są pilastry, które podkreślają ich klasyczny styl oraz efektownie zwieńczają zabudowę ? mówi p. Joanna Borkowska, kierownik Hurtowni Frontów MBS.

Fronty dostępne są w kilku wariantach: front pełny, giętki, giętki z witryną i witryna. Wybrane kolory modelu Parma można nabyć w wykończeniu patyna i lakier lub satyna i lakier.

Fronty Nubis

Fronty Nubis wykonane są z płyty MDF o grubości 22 mm. Charakteryzuje się dwuczęściową budową, w której środkowy element pełni rolę dekoracyjną i może być wykończony różnymi wariantami foli PVC. Pozostała część frontu pokryta jest lakierem (w macie lub połysku) nakładanym w technologii UV. Dzięki temu wyróżnia się on podwyższoną wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Hurtownia MBS oferuje trzy modele frontów Nubis ? front pełny, witrynę i witrynę ze szkłem mlecznym V2.

Popularne-modele-frontów-BRW-z-oferty-Hurtowni-Frontów-MBS-5.jpg
Fot. Fronty Parma, producent BRW. Fronty dostępne w oferice hurtowni MBS, www.frontybrw.pl

Oferta Hurtowni Frontów MBS przeznaczona jest dla odbiorców hurtowych i zakładów stolarskich. Szczegółowe informacje o ofercie promocyjnej znajdują się na stronie: www.frontybrw.pl  

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar 

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95