kuchnieportal

Podświetlana bateria kuchenna

Podświetlana bateria kuchenna to pomoc w rozpoznaniu zagrożenia jakie niesie ze sobą gorąca woda. Idealne rozwiązanie w domu w którym są małe dzieci! Dodatkowy efekt świetlny w postaci kolorowej wody z kranu – czerwonej w przypadku gorącej wody lub niebieskiej w przypaku zimnej, będzie stanowić również ciekawy element dekoracyjny pomieszczenia kuchennego. 

 
Niebieski kolorem bezpieczeństwa
 
Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii woda wypływająca z podświetlanej baterii kuchennej zmienia kolor – począwszy od intensywnego błękitu aż po ognistą czerwień. Barwa ta uzależniona jest od temperatury wody, a nie od nastawienia pokrętła. 
W związku z tym, że dzieci łatwo kojarzą kolory, rodzice bez problemu mogą je nauczyć, że niebieski strumień jest bezpieczny, a czerwony oznacza „nie dotykaj”. W podobnej sytuacji znajdują się cukrzycy, którzy bardzo często cierpią na zaburzenia czucia. Podświetlana bateria kuchenna to zatem nie tylko efektowny element dekoracyjny, ale przede wszystkim sposób na uchronienie domowników przed oparzeniami powodowanymi wrzącym strumieniem wody. 

         Bateria zlewozmywakowa Franke Just Color     bateria kuchenna blue water

           Fot. Bateria zlewozmywakowa Franke Just Color                          Fot. Bateria zlewozmywakowa Blue Water Michel Chrom
 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95