kuchnieportal

Nowoczesne wyposażenie mebli kuchennych

Nowoczesne wyposażenie mebli kuchennych

Powiedzenie „liczy się wnętrze” sprawdza się również w przypadku kuchni, o czym dobrze wiedzą producenci mebli. Funkcjonalność zabudowy w dużej mierze zależy bowiem od jej wyposażenia wewnętrznego. Dzięki nowoczesnym systemom, akcesoriom i szufladom zabudowa kuchenna staje się bardziej pojemna, a wszystkie przedmioty mają ustalone miejsce i są łatwo dostępne. Poznajcie kilka ciekawych rozwiązań oferowanych przez niemieckiego producenta mebli kuchennych, firmę Nolte Küchen, które podnoszą funkcjonalność i wygodę użytkowania kuchni. 

Pojemne i wytrzymałe szuflady

Pojemne i wytrzymałe szuflady to podstawa funkcjonalnej kuchni. W ofercie Nolte
(www.nolte-kuechen.pl) odnajdziemy ładowne szuflady o udźwigu do 80kg! Charakteryzują się one stabilną i płynną pracą nawet przy pełnym obciążeniu. Możemy przechowywać w nich tak ciężkie rzeczy, jak zgrzewki z napojami, na które zazwyczaj trudno znaleźć miejsce w zabudowie.
 
Najnowsza oferta Nolte została wzbogacona o designerską linię szuflad PremiumLINE, które zapewniają jeszcze więcej miejsca do przechowywania przy niezmienionych wymiarach mebli. Wszystko to dzięki ultra cienkim bokom, które powiększają powierzchnię użytkową szuflady.

Nowoczesne_wyposażenie_mebli_kuchennych_Nolte.jpg
 
Szuflady PremiumLine to nie tylko większa funkcjonalność, ale również nowoczesne i dopracowane wzornictwo. Dostępne są w trzech wariantach: z pełnymi bokami (PremiumLINE BOX), z częściowym wypełnieniem boków i relingiem (PremiumLINE) oraz ze szklanymi bokami (PremiumLINE Glass). Maksymalna szerokość szuflad wynosi aż 120 cm.
 

Szuflady w cokołach

Nowoczesne_wyposażenie_mebli_kuchennych_Nolte_2.jpgSzuflady w cokołach pozwalają maksymalnie wykorzystać powierzchnię zabudowy. Ze względu na ich usytuowanie, najlepiej przechowywać w nich rzeczy rzadziej używane. To rozwiązanie sprawdza się szczególnie w przypadku niewielkich kuchni, w których liczy się każdy dodatkowy schowek.
 
W kuchniach Nolte również przestrzeń pod piekarnikiem jest w pełni zagospodarowana za sprawą szuflad z pełnym wysuwem. To idealne miejsce do przechowywania blach i naczyń do pieczenia. Prowadnice z pełnym wysuwem zapew­ni­ają całkow­ity wgląd i wygodny dostęp do zawartości schowka.  

Systemy wyjezdne do szafek 

Systemy wyjezdne to różnego rodzaju kosze cargo i szuflady wewnętrzne, które możemy całkowicie wysunąć z zabudowy, zyskując pełny dostęp do ich zawartości. Do wyboru mamy systemy do szafek o różnej wysokości i szerokości, m.in. wysokie kosze cargo wysuwane wraz z frontem pełniące rolę spiżarni, pojedyncze szuflady wewnętrzne i systemy do szafek narożnych typu „Le Mans”, które pozwalają optymalnie zagospodarować ten trudnodostępny fragment zabudowy.

Nowoczesne_wyposażenie_mebli_kuchennych_Nolte_3.jpg

Małe AGD i gniazdka montowane bezpośrednio w szufladzie 

Nolte Küchen proponuje nam jeszcze jeden unikalny koncept w postaci sprzętu AGD zintegrowanego z szufladami. I nie chodzi tu o piekarniki czy mikrofale do zabudowy, które obecnie są standardem, ale małe AGD wbudowane w schowki. W kuchniach Nolte krajalnica, waga kuchenna czy toster mogą zostać w pełni zintegrowane z wnętrzem szuflady. Dzięki temu zyskujemy więcej wolnej przestrzeni na blacie roboczym oraz oszczędzamy czas poświecony na gotowanie – AGD ma swoje stałe miejsce wewnątrz zabudowy i jest łatwe do odszukania. Dodatkowo w szufladzie możemy zamontować gniazdko elektryczne, dzięki czemu możemy używać sprzętów bez konieczności przemieszczania się po kuchni.

Nowoczesne_wyposażenie_mebli_kuchennych_Nolte_3.jpg

Nowoczesne_wyposażenie_mebli_kuchennych_Nolte_3.jpg
 
6.02.2017

2 komentarze

Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 41

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 41

Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 54

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 54

Warning: Undefined variable $i in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 61
gostek
12 grudnia 2017, 14:56
0/0

Powiedzenie ,,liczy się wnętrze” idealnie pasuje do …kuchni, czyż nie? Wszystkie systemy wyjezdne, wysuwane czy obrotowe sprawiają,że kuchnia jest funkcjonalna, a sprzęt AGD wyręcza nas z wielu prac, nawet okap potrafi pełnić wiele funkcji.

gosciu
17 lipca 2017, 13:00
0/1

Nowoczesne wyposażenie to jakby nie patrzeć cały sprzęt jaki teraz mamy do dyspozycji w sklepach. To zarówno kolor, jak i bryła, forma…. Apropo koloru i nowoczesności, to widziałem kiedyś okap RÓŻOWY!!! Może i dziwne, ale serio mi się taki gadżet spodobał! Firma Globalo go dystrybuuje. No wg mnie idealny sprzęt do nowoczesnej kuchni.

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95