kuchnieportal

Nowoczesne podnośniki i zawiasy od GTV

Nowoczesne podnośniki i zawiasy od GTV

Wysokiej jakości akcesoria meblowe są niezbędne do stworzenia trwałej i funkcjonalnej zabudowy. Firma GTV wprowadziła do swojej oferty nowe podnośniki i zawiasy, które  gwarantują stabilną pracę frontów otwieranych do góry i do dołu. Akcesoria te wyróżniają się nowoczesną budową zapewniającą wygodę użytkowania mebli. 

Fot. Podnośnik Elan, GTV

Nowe podnośniki od firmy GTV, międzynarodowego dystrybutora akcesoriów meblowych oraz oświetlenia, stanowią praktyczny i trwały element mebli kuchennych oraz pokojowych. Zostały one opracowane z myślą o dwóch, popularnych typach frontów: otwieranych do góry i do dołu.
 

Ciche i ergonomiczne podnośniki Elan

Nowoczesne podnośniki Elan, przeznaczone do klap otwieranych do góry, pozwalają tworzyć wysokiej jakości, komfortowe w użytkowaniu meble. Solidna konstrukcja podnośników zapewnia ich bezawaryjną i stabilną pracę przez cały okres eksploatacji. Wyposażone są one w system spowalniający zamykanie, który zapobiega gwałtownemu uderzeniu klapy w korpus mebli. Dzięki temu fronty domykają się bezgłośnie, a ich użytkowanie jest w pełni bezpieczne. Ponadto podnośniki Elan dają możliwość zatrzymania frontu w dowolnej pozycji powyżej 30?, przez co łatwiej jest korzystać z mebli osobom o różnym wzroście.
Podnośniki występują w dwóch wariantach: do klap lekkich i ciężkich. Pozwala to dobrać optymalny rodzaj do wagi i wysokości frontu.

Nowoczesne_podnośniki_i_zawiasy_od_GTV.jpg
Fot. Podnośnik Elan, GTV

Praktyczne podnośniki i zawiasy do barków

Podnośniki barkowe VIM oraz zawiasy barkowe od GTV umożliwiają stabilny montaż frontów otwieranych do dołu. Podnośniki VIM dają swobodę konstruowania mebli – mogą być bowiem montowane zarówno z lewej, jak i z prawej strony. Można również łatwo wyregulować w nich kąt otwierania klapy. Ponadto funkcja spowalniania otwierania, w którą wyposażone są modele VIM, zapewnia płynne opadanie frontu i zapobiega ewentualnym uderzeniom.

Nowoczesne_podnośniki_i_zawiasy_od_GTV_2.jpg
Fot. Podnośnik barkowy VIM, GTV

Praktycznym uzupełnieniem podnośników VIM są zawiasy barkowe GTV dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych: nikiel i złoto. Dają one możliwość wygodnej regulacji w trzech płaszczyznach. Oparcie konstrukcji barku na tych dwóch akcesoriach pozwala uzyskać stabilne połączenie klapy i korpusu oraz zapewnia wygodną, bezawaryjną pracę frontu. Ponadto zestawienie podnośnika i zawiasu podnosi estetykę wykończenia wnętrza szafki.

Nowoczesne_podnośniki_i_zawiasy_od_GTV_3.jpg
Fot. Zawiasy barkowe, GTV

Zobacz inne produkty firmy GTV: www.gtv.com.pl 

AO
28.04.2016


Warning: Undefined variable $i in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 61
Andrzej
4 maja 2016, 11:09
0/0

Osobiście polecam akcesoria od gtv, cena ok, jakos też

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95