kuchnieportal

Nowe rozwiązania na rynku armatury kuchennej – NOWOŚCI w ofercie firmy Schock

Na początku tego roku zadebiutowały nowe produkty w ofercie niemieckiego producenta zlewozmywaków i wynalazcy w dziedzinie armatury kuchennej – firmy Schock. W śród nich znajdziemy INDUTHERM czyli podgrzewany ociekacz –  nowość na rynku służąca do suszenia naczyń i utrzymywania temperatury ciepłych potraw, perlator niskoszumowy pracujący na wyjątkowo cichych rejestrach oraz inne nowatorskie rozwiązania.

Schock zlewozmywak
Fot. Schock: Zlewozmywak Cristadur Mono N-100 L, Dozownik Ladon, Bateria Karpo Pro

Firma Schock to producent wielu patentów w dziadzienie armatury kuchennej, które przyjęły się na rynku i są powszechnie stosowane w kuchniach na całym świecie. Niezwykle popularne zlewozmywaki granitowe to flagowy produkt i jednocześnie wynalazek założyciela firmy – Fryderyka Schocka. Opatentowana formuła mieszanki o niezwykłych właściwościach – ponad 80 % kwarcu, najtwardszego składnika granitu, połączonego z najwyższej jakości akrylem i pigmentami – zrewolucjonizowała rynek zlewozmywaków. Zlewozmywak granitowy wykreowany przez firmę Schock to od ponad 20-tu lat osobna kategoria produktów dostępna dla konsumentów.

Co możemy znaleźć w nowej ofercie firmy Schock na rok 2014? I tym razem znany producent wprowadza na rynek nowe rozwiązania podnoszące komfort i ergonomię użytkowania naszych kuchni. W nowej ofercie znalazł się min. opatentowany, podgrzewany ociekacz INDUTHERM, który przyspiesza suszenie naczyń i jednocześnie może sprawdzić się jako platforma do utrzymywania stałej temperatury potraw. Wystarczy ułożyć talerze na ociekaczu i  bez obaw możemy odłożyć na później konsumpcję ulubionego dania. Ułożone na rozgrzanym do 50 stopni C ociekaczu potrawy zachowają swoją ciepłotę bez konieczności ponownego podgrzewania.  

Popularne kuchnie otwarte na salon to z jednej trony niesamowita wygoda i ciekawy design ale też i pewne niedogodności. Jednym z możliwych problemów są hałasy dobiegające z kuchni w trakcie wykonywania takich czynności jak gotowanie czy zmywanie. Lecąca woda z kranu nie musi jednak zakłócać rozmowy w salonie czy przeszkadzać w trakcie oglądania ulubionego programu. Rozwiązaniem jest perlator niskoszumowy – urządzenie, które rozdrabnia strumień powodując tym samym, że w trakcie zmywania zużywamy mniej wody. Produkt dostępny jest w ofercie firmy Schock. Jego zaletą jest to, iż urządzenie zapewnia niesamowicie miękki i cichy strumień wody.

        Zlewozmywak Waterfall D-100
 
Inne rozwiązania firmy Schock to LADON – opatentowane połączenie dozownika i pokrętła do korka automatycznego, rozwiązuje typowy problem, jakim jest brak miejsca na dodatkowe urządzenie dozujące płyn do mycia naczyń. W śród nowości firmy Schock znalazł się także jednokomorowy zlewozmywak Mono D-100 S. Niewielki, zgrabny, idealnie nadający się do małych kuchni model został wyróżniony prestiżową nagrodą Reddot design award 2013.  
Firma Schock wraz w początkiem roku 2014 poszerza także paletę barw dla zlewozmywaków na równie z blatem. 13 modeli tego cieszącego się coraz większą popularnością typu zlewu kuchennego dostępne jest obecnie we wszystkich kolorach Cristadur.
Znany producent wprowadził także nowy kolor do swojej oferty – ognistą czerwień dostępną w modelach Waterfall D-100 i Waterfall D-150 (w wersji wpuszczanej w blat i na równi z blatem). Czerwony zlewozmywak to oryginalne rozwiązanie, które niewątpliwie wyróżni każdą kuchenną aranżacje.

Więcej informacji na temat nowości oferowanych przez firmę Schock można znaleźć na stronie:
http://cci.com.pl/

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95