kuchnieportal

Nowa biblioteka okuć meblowych 3D od GTV

Nowa biblioteka okuć meblowych 3D od GTV

Firma GTV przygotowała bibliotekę okuć meblowych ze swojej oferty, przeznaczoną dla producentów mebli i stolarzy. Produkty występują w formie modeli 3D z dołączonym wykazem właściwości katalogowych. Baza jest dostępna bezpłatnie.

Biblioteka okuć meblowych 3D powstała we współpracy GTV z firmą DPS Software – wiodącym dostawcą usług doradczych i rozwiązań informatycznych wspomagających projektowanie, wytwarzanie, wykonywanie analiz inżynierskich oraz zarządzanie dokumentacją.

Nowa biblioteka modeli 3D pozwala usprawnić proces tworzenia mebli. – Dzięki sprawnemu przejściu z etapu projektowania do produkcji, nasze produkty mogą zostać wykorzystane optymalnie precyzyjnie i w sposób jeszcze bardziej efektowny spełniać swoje funkcje – mówi Mateusz Strzałkowski, rzecznik prasowy firmy GTV Poland.

Pobierz bezpłatnie bibliotekę okuć meblowych 3D!

Każdy model 3D zamieszczony w bibliotece posiada opis, wraz z podaną ceną i numerem katalogowym. Dzięki temu można łatwo stworzyć kosztorys i listę materiałów. Dodatkową funkcjonalnością jest wykonanie wszystkich niezbędnych operacji technologicznych korpusów mebla takich, jak wiercenie czy frezowanie.

Biblioteka modeli 3D jest dostępna bezpłatnie dla producentów mebli i stolarzy na stronie: www.swood.pl/biblioteka-gtv.html. Aby pobrać ją na swoje urządzenie, wystarczy zarejestrować się poprze formularz zamieszczony na stronie. Po rejestracji otrzymujemy wiadomość zawierającą bibliotekę modeli 3D CAD oraz instrukcję instalacji i wgrania biblioteki.

Zobacz też gotowe projekty domów w technologii nowoczesnej lub tradycyjnej. 

Gotowe projekty domów 

Firma GTV jest międzynarodowym dystrybutorem akcesoriów meblowych i oświetlenia – jej produkty goszczą na rynkach w Europie, Azji i Ameryce. To jedno z najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w kraju, z całkowicie polskim kapitałem.

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95