kuchnieportal

Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie 2015

W dniach 8-11 września odbędą się 42. Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie. Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli wszystkich sektorów branży meblarskiej z Polski i z zagranicy. W ubiegłorocznej edycji targów udział wzięli m.in. goście z  Rosji, Ukrainy, Litwy, Wielkiej Brytanii, Grecji, Hiszpanii czy ze Skandynawii.

Międzynarodowe-Targi-Meblowe-w-Ostródzie-2015.jpg

Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie odbywają się w formule B2B, dzięki czemu stanowią ważną arenę spotkań przedstawicieli branży meblarskiej, pozwalają zapoznać się z nowościami rynkowymi oraz nawiązać ważne kontakty handlowe.  MTM to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych, które każdego roku gromadzi szerokie grono wystawców i odwiedzających. Podczas 41. edycji swoją ofertę zaprezentowało 130 firm, a zapoznało się z nią ponad 13 tys. zwiedzających ? osób zawodowo związanych z branżą meblarską.

Udział w tegorocznej edycji MTM w roli wystawców zadeklarowały m.in. takie firmy, jak: Mebin, Meble Wójcik, PWM, Pionier Meble Łubnice, Pepe Gotti, Manufaktura Drewna, Zakład Drzewny Izotonia, Ankon Meble, Antex Fabryka Mebli, Lakiery do drewna Amicus, Arte Home.

Gospodarzem MTM będzie Centrum Targowo-Konferencyjne Warmii i Mazur Expo Arena o powierzchni wystawienniczej ponad 58 000 mkw. Atutami Centrum są: posadzka przystosowana do poruszania się ciężkim sprzętem, sufit umożliwiający umieszczenie podwieszanych elementów ekspozycyjnych czy specjalne bramy dla tirów pozwalające na wjazd do środka hali i rozładunek.

Międzynarodowe-Targi-Meblowe-w-Ostródzie-2105-2.jpg

Nowościami na tegorocznych Międzynarodowych Targach Meblowych będą:

  • Żagiel Rozwoju – to nagroda targowa, która zostanie wręczona innowacyjnym produktom i usługom funkcjonującym na rynku krócej niż rok.
  • Spotkania biznesowe  dla branży meblarskiej – Enterprise Europe Network ? to spotkanie typu B2B, które będzie okazją do wymiany informacji na temat trendów czy innowacji technologicznych oraz znalezienia partnerów biznesowych i technologicznych.

Równolegle do MTM odbędzie się kolejna edycja targów dekoracji i wyposażenia wnętrz Arena Inside. Dedykowana jest ona szczególnie producentom dekoracji wnętrz, oświetlenia i sprzętu elektronicznego, producentom i importerom tekstyliów, architektom oraz dekoratorom wnętrz.
Więcej informacji na temat Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie znajduje się na stronie: www.mtmostroda.pl
Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar 

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95