kuchnieportal

Materiał na medal. Sprawdź dwa flagowe rodzaje zlewozmywaków marki Schock i wybierz idealne wykończenie do swojej kuchni!

Materiał na medal. Sprawdź dwa flagowe rodzaje zlewozmywaków marki Schock i wybierz idealne wykończenie do swojej kuchni!

Fot. SCHOCK

Strefa zmywania w kuchni to jej obowiązkowy element, dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór armatury, aby wszelkie wykonywane przy niej czynności były komfortowe. Nie bez znaczenia pozostaje również kwestia doboru materiału, tak aby trwałość była na równi z atrakcyjnym wyglądem. Niezależnie od tego, czy szukasz zlewozmywaka o tradycyjnym kształcie, czy oryginalnym kolorze marka SCHOCK każdy wariant oferuje w jednym z dwóch sprawdzonych materiałów: Cristadur i Cristalite. Zobacz czym charakteryzuje się każdy z nich i wybierz ten, który najlepiej oddaje charakter Twojej kuchni!

Spójna stylistyka wnętrza, w tym armatury to rzecz na której zależy Ci podczas urządzania kuchni? Już nie musisz rezygnować z wymarzonego wykończenia, tak aby dopasować zlewozmywak do reszty wystroju. Niemiecka marka Schock proponuje je w dwóchróżnych wersjach, zarówno gładkiej, satynowej jak i tej o wyczuwalnej strukturze. Bogata oferta produktowa producenta mimo swojej różnorodności, w przypadku obu materiałów stawia na ich jeden wspólny mianownik – jakość. Zlezozmywaki SCHOCK są ręcznie wykonywane w Niemczech i zostały opracowane przy użyciu opatentowanych technologii i specjalnych standardów jakości, idealnie dopasowanych do nowoczesnych kuchni. Uzupełnione innowacyjnymi dodatkami i bateriami, są atrakcyjne zarówno pod względem formy, jak i funkcji.

CRISTALITE – Poczuj to!

Jeśli chodzi o zlewozmywaki kuchenne z kompozytu kwarcowego, marka SCHOCK jest pionierem od 1979 roku. Wynalezienie pierwszej na świecie granitowej armatury, nie tylko przyczyniło się do rozwoju branży, ale przede wszystkim do ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań i ulepszania istniejących już technologii. Armatura tego niemieckiego producenta składa  się ze starannie wyselekcjonowanych cząsteczek kwarcu. Jest przez to niezwykle odporna na różne uszkodzenia i działanie wysokiej temperatury.

Zlewozmywaki wykonane z materiału CRISTALITE charakteryzują się wyczuwalną strukturą, o lekko szorstkim wykończeniu. Wyglądem przypominać może naturalny kamień, co jeszcze mocniej wpływa na jego wyjątkowy wygląd. Jednak nie tylko wizualnie przypomina ten naturalny surowiec! Jego trwałość również można z powodzeniem porównać do kamienia, co oznacza, że jest praktycznie niezniszczalny. A dodatkowo łatwy w utrzymaniu w czystości. Wystarczy niewielka ilość płynu do mycia i woda, aby oczyścić umywalkę po skończonej pracy. Do dziś SCHOCK CRISTALITE jest synonimem innowacji i wyznacza trendy wśród zlewozmywaków, a dzięki bogatej palecie kolorystycznej do wyboru, blat kuchenny nigdy nie jest nudny!

CRISTADUR

Fot.Schock Genius D-100S

CRISTADUR – Matowe wykończenie klasy premium

Kolejnym flagowym materiałem marki Schock jest CRISTADUR – składający się w 70-75% z naturalnego piasku kwarcowego, czyli najtwardszego składnika granitu.  Nic więc dziwnego, że wciąż cieszy się tak dużą popularnością wśród osób decydujących się na zakup nowej armatury do swojej kuchni.  Zlewozmywaki o takim wykończeniu są zarówno bardzo efektowne, jak i funkcjonalne.  Dzięki opatentowanej, drobnej strukturze powierzchnia armatury jest jedwabiście gładka i delikatnie połyskująca. Zlewozmywaki CRISTADUR są niezwykle odporne na codzienne zużycie, co w dużej mierze sprawia, że są tak chętnie wybierane przez konsumentów.

Materiał Cristadur to ponadto możliwość równego wykończenia i dodanie do zlewozmywaka specjalnych funkcji premium m.in. ogrzewaną płytę Indutherm. Ta wyjątkowa opcja dodatkowa podgrzewa ociekacz do około 50°C, co czyni go idealnym zamiennikiem szuflady grzewczej. Co więcej, talerze – a zatem i jedzenie – pozostają optymalnie podgrzewane podczas nakładania na nie potraw. Drenaż, który nagrzewa się po dotknięciu indywidualnie umieszczonego czujnika, zapewnia również szybsze suszenie naczyń.

Marka Schock ponadto stale ulepsza swoje formuły, dlatego obecnie oferuje materiał CRISTADUR w nowej wersji, która jest jeszcze bardziej elastyczna, odporna na uszkodzenia i niezwykle łatwa do czyszczenia.

zlewozmywaki

Fot.Schock Mono R-100

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95