kuchnieportal

Krystalicznie czysta woda dzięki bateriom dwuobwodowym od Grupy Blue Water

Lepszy smak, brak chloru, zanieczyszczeń i drobnoustrojów – takie zalety daje filtrowanie wody kranowej. Grupa Blue Water zaprojektowała funkcjonalne baterie kuchenne, które umożliwiają bezpośrednie podłączenie do nich systemów filtrujących. Pozwalają one zachować perfekcyjny wygląd strefy zlewozmywakowej oraz zapewniają wodę o doskonałych parametrach jakościowych.

Krystalicznie-czysta-woda-dzięki-bateriom-dwuobwodowym-od-Grupy-Blue-Water.jpg
Fot. Bateria Amanda – satyna, Grupa Blue Water, www.bluewater.pl

Filtrowanie polepsza walory użytkowe wody z wodociągów. W ten sposób usuwamy chlor, poprawiamy smak cieczy oraz zmniejszamy jej twardość. Jednocześnie zachowane zostają cenne dla zdrowia minerały. Filtrowanie wody pomaga także oczyścić ją z zanieczyszczeń mechanicznych, które często spowodowane są złym stanem instalacji doprowadzającej ciesz do mieszkań. Najwygodniejszym sposobem dodatkowego, domowego oczyszczania wody, jest wykorzystanie podzlewowych filtrów, które są podłączone bezpośrednio do instalacji wodociągowej.

Krystalicznie-czysta-woda-dzięki-bateriom-od-Grupy-Blue-Water-8.jpg
Fot. Bateria Taupo – satyna, Grupa Blue Water,

Grupa Blue Water zaprojektowała baterie zlewozmywakowe, które pozwoliły pogodzić wygodę użytkowania filtrów do wody z dopracowanym designem armatury. Dzięki nim otrzymujemy niezwykle funkcjonalną, a jednocześnie atrakcyjną wizualnie strefę zlewozmywakową. Baterie dwuobwodowe od Grupy Blue Water z podłączeniem filtrów do wody posiadają dwie dźwignie, z których jedna służy jako mieszacz wody zimnej i ciepłej, a druga uruchamia wypływ wody filtrowanej. Woda wodociągowa i filtrowana nie mieszają się, gdyż te obwody są niezależne od siebie, a przez to nie musimy montować dodatkowego kranika do wody filtrowanej. Pozwala to zachować spójny i harmonijny wygląd strefy zlewozmywakowej.

Krystalicznie czysta woda dzięki bateriom dwuobwodowym od Grupy Blue Water-5.jpg
Fot. Grupa Blue Water, www.bluewater.pl  

Blue Water przygotowało szeroką ofertę baterii dwuobwodowych, które utrzymane są w różnorodnej stylistyce. Dzięki temu możemy łatwo dopasować je do każdego wnętrza. Charakter nowoczesnej kuchni podkreślą baterie o minimalistycznej linii w wykończeniu chrom, satyna, biel czy czerń np. modele Alabama, Arima, Taron, Taupo czy Amanda. Interesującym elementem aranżacji wnętrza będą również baterie wykonane ze stali nierdzewnej o chłodnej i eleganckiej barwie stali szczotkowanej.

Krystalicznie-czysta-woda-dzięki-bateriom-dwuobwodowym-od-Grupy-Blue-Water-1.jpg  Krystalicznie-czysta-woda-dzięki-bateriom-dwuobwodowym-od-Grupy-Blue-Water-3.jpg
Fot. Bateria Alabama – czarny połysk, Grupa Blue Water,      Fot. Bateria Ricanati – stare złoto, Grupa Blue Water,
www.bluewater.pl                                                                           
www.bluewater.pl

Natomiast miłośnikom kuchni w stylu retro spodoba się model Ricanati w kolorze chrom lub stare złoto. Jego elegancki, wysmakowany design podkreślają białe wstawki wykonane z porcelany. Dodatkowo, dzięki technologii ULTRA-SOFT, która opiera się na nisko ciśnieniowym odlewie korpusu, baterie te odznaczają się idealnie gładkim wykończenie powierzchni.

Wszystkie baterie od Grupy Blue Water posiadają 5-letnią gwarancję.

Krystalicznie-czysta-woda-dzięki-bateriom-od-Blue-Water-6.jpg

 

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95